What You Believe (2018)

karcikarel
Updated Duben 25, 2024
 
7.7 (3)
903 0 3 1
What You Believe
What You Believe
What You Believe

Základní informace o filmu

Rok
Délka filmu
24 minut
Původní znění
Hrají
Hong Joon Ki, Lee Min Goo, Lee Woo Rim

Sekce a rozdělení filmů

Lokalizace

Přeloženo

Je film přeložen?
Ano
Datum přeložení filmu
Duben 19, 2024
Přeložil

Tagy

Junwoo a Jiho jdou poprvé do motelového pokoje a jsou v rozpacích ze hry, když se všichni začínají svlékat a intenzita je stále vyšší. Dokonce i Junwoo je zahnán do kouta přehnanými sexuálními požadavky.

Uživatelské recenze

3 reviews
Celkové hodnocení
 
7.7
Příběh
 
8.3(3)
Herecké výkony
 
7.7(3)
Zvuk
 
7.3(3)
Zpracování
 
7.3(3)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
7.0
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
7.0
Zvuk
 
7.0
Zpracování
 
6.0
Roztomilá blbinka a možný tip na to, jak se naučit něco, co je těžké pochopit. Film ale asi není pro každého.
Celkové hodnocení
 
7.8
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
7.0
Zpracování
 
8.0
Sa musím smiať, dobre zobrazené, čo oči nevidia to srdce nebolí alebo nabrať odvahu a priamo sa pozrieť, alebo si môžeme všeličo domýšľať ... Páčil sa mi aj začiatok to je klinček a príbeh to dokazuje. Celkom poučné. 🙂
(Upraven: Duben 20, 2024)
Celkové hodnocení
 
8.3
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
8.0
Když jsem se díval poprvé, tak se mi čím dál víc jevil kraťas jako blbina, blbina nadruhou, až to bylo skoro zábavné a stále přeskakující mezi dramatem, komičností a pitomostí. Když jsem se ale nad tím příběhem zamyslel, tak mě napadlo, proč tak dlouho nesmyslně jeho spolužák vysvětluje tu kvantovou mechaniku na příkladu kočky v krabici. Kdo se s tím někdy setkal, viděl, četl nebo studoval, kdy je vymrštěna částice na nějakou překážku a ona se mu vyhne vrchem i spodem, prostě se rozvojí, vždy tak, jak se na věc díváme ... tak mi ten závěr připadl GENIÁLNÍ a dal bych za pravdu názoru, že spousta diváků to nestihne vnímat právě proto, že je to vědní obor velmi složitý, ne pro nás "průměrná diváky" a mohu se mýlit, ale možná Ji Ho v úplném závěru neodcházel od těch dvou s tím, že kamarád dostal, co chtěl, ale že se KONEČNĚ NAUČIL LÁTKU NA PŘÍŠTÍ ZKOUŠKU ("... Kočka může být jak živá, tak i mrtvá. Rozhodnout se můžeme až ve chvíli, kdy krabici sami otevřeme a uvidíme, jaká je skutečnost. Potom bude zaležet na tom, jak pozorovatel zareaguje. Podle toho, jaká bude rakce pozorovatele ... se to stane realitou ... ")

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.