Why R U? Korean remake (2023)

deSoto1
Updated Prosinec 10, 2023
 
8.5 (3)
2434 0 1 8
Why R U? Korean remake

Základní informace o filmu

Rok
Délka filmu
8 dílů, 30 minut
Původní znění
Hrají
Lee Jung Min, Lee Ye Hwan, Lee Sang Min, Park Chang Hoon, Park Young Un, Nat Natasitt Uareksit, Max Kornthas Rujeerattanavorapan

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu
Lokalizace

Přeloženo

Přeložil

Tagy

Jung Lee Won je studentem přední Jihokorejské Univerzity. Věnuje se herectví a doufá, že se v budoucnu stane hvězdou. Jeho nepřítelem je Kim Ji Oh, student téhož akademického roku, který se specializuje na režii. Při každém setkání se hašteří a neustále jeden druhého obviňují, že jim stojí v cestě. Povaha jejich oborů však znamená, že často musí spolupracovat.

Jung Lee Won netušil, že jeho mladší sestra píše webový román, kde jsou on a Kim Ji Oh milenci! Jednoho dne Jung Lee Won odhalí tajné spisy své sestry a začne být pobouřen. Přísahá, že pokud je něco pravdy na tom, že má tajně rád Kim Ji Oh, měl by se fantastický příběh románu stát skutečností. Toho slibu však může brzy litovat! Na univerzitě zjistí, že bude muset trávit více času s Kim Ji Ohem, než kdy jindy. A začne uvažovat, jestli opravdu začíná pociťovat přitažlivost ke svému zahořklému nepříteli…

Uživatelské recenze

3 reviews
Celkové hodnocení
 
8.5
Příběh
 
8.0(3)
Herecké výkony
 
8.7(3)
Zvuk
 
8.7(3)
Zpracování
 
8.7(3)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
8.0
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
8.0
Úvodní epizody mě přišly poněkud nevýrazné, ale okolo čtvrté epizody se to nějak rozběhlo a bavilo mě to. Narozdíl od thajské verze zde hrají poměrně neznámé tváře, což ale vůbec není na škodu. Korejský remake má mnohem lepší strukturu a vývoj příběhu, který se tak netříští, a soustředí se pouze na hlavní dva páry, což dává těmto dvěma vztahům více času na rozvoj. Také mě oba páry v tomto dramatu přijdou zajímavější i přesto, že u mě více bodoval vedlejší pár Woo Sun a Ko Yoo. I přes výše uvedené si ale nemyslím, že korejský remake je lepší, než thajská verze. Oba seriály mají něco do sebe, a oba zaujmou jinak.
Celkové hodnocení
 
9.8
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Korejské Why r u beru jako samostatný seriálek, který nemá s tím thajským skoro nic společného a přesto jsem výborně bavila a téměř u každého dílu smála.
Příjemná oddychovka... taková na jakou jsem u korejské BL zvyklí.
(Upraven: Listopad 09, 2023)
Celkové hodnocení
 
7.8
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
8.0
Spraviť remake niečoho, čo už bolo, nikdy nie je jednoduché, ale poďme k tejto sérií. Pozrela som to poriadne celé a všímala som si oba páriky. Sun Woo (Lee Sang Min) a Ko Yoo Kyeom (Park Chang Hoon) na mňa pôsobilo trochu ospalo ako dve rybky. I tak, jamky v lícach Sun Woo, keď sa usmial boli očarujúce. V tejto sérií bol moja srdcovečka, uživiť sa v živote sám a riešiť si veci sám, ani sa nedivím, že sa správal tak, ako sa správal. Živšie bolo doťahovanie sa medzi Lee Won (Lee Jung Min) a Kim Ji Oh (Lee Ye Hwan). Iskrilo to medzi nimi vierohodne. Príbeh neprekvapí, ak ste už videli thajskú verziu. Jednoduchý študentský, ktorý odľahčí všedné dni. Thajská verzia je zaujímavá s viacerými postavami https://www.gaytitulky.info/oblibene-filmy/why-r-u-why-are-you-the-series . Som rada, že kórejskú nespravili totožnú. Ešte spomeniem dievčinu Do Yeon (Jeon Sa Ra) bola celkom príjemná.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.