10 Things That Never Happened (Alexis Hall)

TheTrouble
Updated Leden 04, 2024
10 Things That Never Happened

Anotace

Rok vydání
ISBN
9781728245102
Počet stran
391

Sekce a rozdělení literatury

Literární žánr
Literární kategorie
Gay Obsah

Sam Becker miluje – nebo dobře, má rád – svou práci. Jistě, manažer prodeje postelí a koupelen není zrovna okouzlující, ale je to dobrá práce a dobře si rozumí s bandou, která udržuje obchod v chodu. Vidí, že tady může být dlouhodobě spokojený. Škoda, že majitel je zuřivý hajzl. 

Jonathan Forest neměl Sama nikdy najmout. Bylo to sentimentální rozhodnutí a Jonathan se nedostal tam, kde je, následováním svého srdce. Odhodlaný dát věci do pořádku, vyšle Jonathan Sama do Londýna na obtížný rozhovor… Jenže panikařící Sam zakopl, udeřil se do hlavy a tak nějak náhodou naznačil, že si nic nepamatuje.

Předstírat amnézii vypadalo jako dobrý nápad, když se Sam bál, že bude vyhozen, ale teď se musí vypořádat s realitou Jonathanovy viny – stejně jako se znepokojivým faktem, že jeho mrzutý šéf k němu dokáže projevit i vlídnější tvář. Taková nečekaná svoboda v získání druhého pokusu o první dojem… ale jak se Sam a Jonathan sbližují, dokáže se Sam skutečně přimět, aby řekl pravdu, nebo bude jejich budoucnost postavena výhradně na jedné impulzivní lži?

 

*) Kniha je součástí "London Calling Universe" (Boyfriend Material; Husband Material), ale jde o novou sérii.

Uživatelské recenze

Pro tuto položku nejsou žádné uživatelské recenze
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.