19 days / 19天 (Old Xian)

iwush_bx
Updated Leden 17, 2021

Anotace

Nakladatelství
Rok vydání
Počet stran
347 kapitol+

Sekce a rozdělení literatury

Literární žánr
Gay Obsah

19 days popisuje zábavný příběh o běžném školním životě horkokrevných teenagerů, jejich blízkém přátelství a osobním růstu. V hlavní roli postavy Jian Yi a Zhan Zheng Xi který jsou přáteli od dětství, hezoun He Tian a zdráhavý Mo Guan Shan.

 

Jian Yi je taková trubka od přirození, roztomilý a šarmantní kluk. Jeho bledé obočí, a jemné popelavé vlasy jsou jeho poznávací znamění. Má komplikované city k jeho nejlepšímu příteli a bojuje se svými emocemi. Jeho matka je často nepřítomna a on často zakrývá co ho skutečně trápí, aby byl schopen normálně fungovat.

Zhan Zheng Xi je pohledný vytrénovaný sportovec. Je obzvlášť loajální kamarád, a jako nejlepší přítel je pro něho Jian Yi vždy na prvním místě, v případě potřeby.

He Tian je nejpopulárnější kluk na škole. Je vyznamenaný student a úspěšný hráč basketballu. Rád flirtuje a zahrává si s Mo Guan Shan.

Mo Guan Shan je průšvihář, vyvrhel který pochází z rodiny s horším zázemím. Jeho táta je ve vězení a jeho matka se musí hodně namáhat, aby je oba uživila. Jeho výraznou črtou jsou přirozeně rudé vlasy. Má problém socializovat se.

 

zdroj: https://19days.fandom.com/wiki/19_Days_Wikia

 

Uživatelské recenze

Pro tuto položku nejsou žádné uživatelské recenze
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.