Dar z nebe (Lenka Křížová)

gayromance.cz
Updated Srpen 21, 2022

Anotace

Nakladatelství
Rok vydání
ISBN
978-80-7612-398-4
Počet stran
224
Jazyk

Sekce a rozdělení literatury

Literární žánr
Literární kategorie
Gay Obsah
Lokalizováno do češtiny
Česky

Tagy

Kristián neměl štěstí v lásce. Oproti tomu, co si nejspíš ostatní myslí, mu jeho vzhled nikdy štěstí nepřinesl, spíš naopak. Zrovna se přestěhoval do nového města a hned o víkendu se na maškarním večírku školy, kam má v pondělí nastoupit, setkal s bohem. Jejich setkání sice neskončilo úplně podle jeho představ, ale koneckonců to byl jen další muž v řadě. Nebo ne?  Co když ten obyčejný, brýlatý student v lavici u okna není tak obyčejný, jak se na první pohled zdá? Co když se pod tou zbytečně velkou mikinou skrývá zářící bůh, kterého už potkal? A pokud ne, jak to, že se mu tak dostal pod kůži?  Kristián se nechce zamilovat, ale i když nakonec uzná, že nemá smysl se tomu bránit, věci nejdou tak snadno, jak si představoval...  Zvlášť když dělá jednu chybu za druhou...

Uživatelské recenze

1 review
Líbí se mi
 
8.0(1)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
(Upraven: Srpen 21, 2022)
Líbí se mi
 
8.0
Tady hodně potěšily filmové a seriálové hlášky (poznala jsem skoro všechny), hlavně z milovaného Červeného trpaslíka:) Opět čtivé a fajn. Kristiána bych místy kopla do zadku, Matyáš mi hodně sedl a líbil se mi. Odnesla jsem si hlavně myšlenku, že je hodně dobré se koukat kolem sebe a pozorovat masky lidí.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.