Glitterland (Alexis Hall)

TheTrouble
Updated Leden 05, 2024
Glitterland

Anotace

Rok vydání
ISBN
978-1728265285
Počet stran
336
Jiný název
Spires 1

Sekce a rozdělení literatury

Literární žánr
Literární kategorie
Gay Obsah

V minulosti byl vesmír třpytivou koulí, kterou držím v dlani. 
V minulosti jsem skvělý a šťastný, a každý můj zítřek je šílenství. 
V minulosti se vznáším a padám, lámu se a ztrácím. 
A teď, jen tohle.


Ash Winters, někdejší zlatý chlapec anglické literární scény, nyní klinicky depresivní spisovatel pulp krimi, se vzdal naděje, štěstí a především sám sebe. Žije svůj život mezi cykly své nemoci, pronásledován přízraky očekávání jiných lidí. 

Náhodné setkání ho pak vrhne do cesty z Essexu pocházejícího Darianu Taylorovi. Okázalý a hlasitý, zářivý a plný života Darian nemůže být odlišnější...a přesto Ashe rozesměje a připomene mu, jaké to je překročit hranice jeho úzkosti. Ale Ash žije ve svém vlastním stínu tak dlouho, že už nevidí východisko. Může člověk, který nevěří v sebe, někdy věřit ve štěstí? A jak může někdo, kdo nevěří ve štěstí, vůbec bojovat o své vlastní?

 

*) První kniha ze série Spires – jedná se o sběratelskou reedici s novým bookletem, původně vydané v roce 2013.

Uživatelské recenze

Pro tuto položku nejsou žádné uživatelské recenze
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.