Jsem tu pro tebe (Lenka Křížová)

gayromance.cz
Updated Červen 08, 2023

Anotace

Nakladatelství
Rok vydání
ISBN
978-80-7612-442-4
Počet stran
226
Jazyk

Sekce a rozdělení literatury

Literární žánr
Literární kategorie
Gay Obsah
Lokalizováno do češtiny
Česky

Tagy

Mikuláš si v minulosti prožil ošklivé věci. Nyní nastupuje jako opravář, zahradník a kluk pro všechno na horské chatě v Janských Lázních a cítí se tu od začátku jako doma... a nic na tom nezmění ani fakt, že šéfův syn má problém s tím, že je homosexuál.

I když se časem ukáže, že jeho nenávist není tak velká, aby se nedala obrátit v lásku, i on prožil něco, kvůli čemu se drží zpátky. Navíc se vrátí stíny z Mikulášovy minulosti ve chvíli, kdy to vůbec nečeká, a musí řešit věci, které považoval dávno za uzavřené...

Uživatelské recenze

2 reviews
Líbí se mi
 
10.0(2)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Líbí se mi
 
10.0
Můžu jen pochválit.
Moc se těším se na další knihu LÁSKA, s.r.(ne)o.
Líbí se mi
 
10.0
Z těch tří mi tahle knížka sedla nejvíc, příběh o jizvách viditelných i skrytých, o tom, že můžeme najít někoho, komu se budeme líbit a nemusíme se bát vylézt ven z ulity. Příběh o tom, že život máme takový, jaký si ho uděláme. Vrátila jsem se k ní několikrát a vůbec mi to nevadí:)

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.