Planeta samých chlapců (Adam Georgiev)

mink001
Updated Leden 20, 2013
Planeta samých chlapců (Adam Georgiev)

Anotace

Nakladatelství
Rok vydání
Jazyk

Sekce a rozdělení literatury

Literární žánr
Literární kategorie
Gay Obsah
Lokalizováno do češtiny
Česky

 Hlavní hrdina sice plně čerpá z nevázané atmosféry chvilkových uspokojení, nicméně stejně intenzivně touží po lásce. Prahne po spřízněné duši, porozumění, blízkosti. Představuje alternativu největšího klišé červených knihoven - sní o partnerovi, který dá jeho životu smysl. Proti přání ale stojí realita. Žije ve světě, nebo spíše v podsvětí, kde je opravdovost mezilidských vztahů již předem vyloučená. (...) Přes veškerý cynismus se stále snaží považovat lidi kolem sebe za plnohodnotné bytosti, které si zaslouží alespoň špetku úcty. Tedy hlavně za bytosti, nikoli za anonymní prostředky k odbourání erekce. V prostředí, kde neexistují morální hranice, se však brzy sám stává obětí. Zavedená pravidla přežívání na okraji společnosti ho semelou jako tisíce jiných.

http://www.lidovky.cz/zprava-z-planety-samych-chlapcu-dnr-/ln_noviny.asp?c=A080604_000099_ln_noviny_sko&klic=225796&mes=080604_0

Uživatelské recenze

5 reviews
Líbí se mi
 
6.2(5)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Líbí se mi
 
5.0
hmm nevím... asi jesm čekal trochu něco víc...
S
Líbí se mi
 
7.0
Pro noční ježdění v mhd z práce a ranním ježdění mhd do školy z jednoho konce Prahy do druhýho je tato knížka i celkem zajímavým společníkem, ale upřímně si říkám, že takto to většinou nefunuguje. Trochu mi vadilo, že v tý knížce spí každý s každým, jinak se najdou i zajímavé části.
Líbí se mi
 
9.0
Trpké slovo do vlastních řad....
Líbí se mi
 
5.0
Ne všechny recenze byly tak pozitivní... Gayové ji většinou moc neberou a HT ji berou jako výpověď o stavu vodníků (resp. gayů) v Čechách :-)

Knížka nicméně zajímavá, zaujal mě styl psaní. Někdy zkratkovitost, která mi nevadila. Říkám ano :-)
Líbí se mi
 
5.0
No nevím, podle recenzí jsem čekal víc ...

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.