Polibte si! (Will Davis)

tomtom
Updated Listopad 09, 2015
Polibte si! (Will Davis)

Anotace

Nakladatelství
Rok vydání
ISBN
978-80-7217-484-3
Počet stran
248
Jazyk
Jiný název
My Side of the Story

Sekce a rozdělení literatury

Literární žánr
Literární kategorie
Gay Obsah
Lokalizováno do češtiny
Česky

Data k literatuře

Dostupnost www.jib.cz

Will Davis ve svém oslnivém debutu uvádí na scénu nejzajímavějšího anglického středoškoláka od dob Adriana Molea. Jarold alias Jaz je typický šestnáctiletý kluk. Žije se svými kupodivu nerozvedenými rodiči, sestrou a nenápadně suverénní babičkou. Je to život jako vystřižený z TV show. Nebo to tak aspoň vypadá. Ve skutečnosti je Jazův život pravým opakem dokonalosti. Musí chodit k psychologovi a spolužáci na něj mají neustále spadeno. Aby toho nebylo málo, do dalších průšvihů Jaze spolehlivě zavleče nejlepší kámoška Al. Jaz ví, že to musí nějak uhrát aspoň do závěrečných zkoušek, aby mohl tuhle kapitolu svého života jednou provždy uzavřít. Jenže jak se tak honem honem snaží vykličkovat, zjišťuje, že jediné, před čím neuteče, je on sám. „Polibte si“ je vtipný, nahořklý a úžasně zábavný, skvěle vypracovaný portrét přemoudřelého teenagera s hlavou plnou trápení, který stojí tváří v tvář ošemetnému dospívání a hledání sebe sama.

Uživatelské recenze

10 reviews
9-10 hvězdiček
 
50%
7-9 hvězdiček
 
20%
5-7 hvězdiček
 
30%
3-5 hvězdiček
 
0%
1-3 hvězdiček
 
0%
Líbí se mi
 
7.9(10)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
(Upraven: Listopad 09, 2015)
Líbí se mi
 
5.0
Toto byla první knížka s touto tématikou co jsem četl a upřímně můžu říct, že jsem od ní očekával asi něco trochu jiného. Humorná sice je....ale někdy mi to přijde, že je ten styl humoru spíš trapný než vtipný. Holt asi záleží na vkusu člověka. V porovnání například s románem Šikovný kluk od Inger Edelfeldové je tato knížka průměrná.
Líbí se mi
 
10.0

Dobrá knižka je taká, keď sa človek úplne vžije do role hlavnej postavy. A to táto kniha v mojom prípade dokázala.
Líbí se mi
 
10.0
Velmi čtivá knížka s vynikajícím smyslem pro humor.
Líbí se mi
 
8.0
Jaz byl občas na zabití. Ale božský!
Líbí se mi
 
9.0
Pro mě velice vtipná kniha....
B
Líbí se mi
 
5.0
Pěkné čtení, i když trochu jednodušší a krátké, alespoň pro mne.
Líbí se mi
 
7.0
zábavná knížka, která se dobře a snadno čte.
Líbí se mi
 
5.0
Přečetla jsem to najednou a nenašla jsem chvíli kdy bych se u toho nudila. Je to rozhodně dobrá knížka a určitě se k ní ještě někdy vrátím abych si ji přečetla znovu:-)
Líbí se mi
 
10.0
Také vřele doporučuji.
Přečteno za 2 večery.
Líbí se mi
 
10.0
Přečteno jedním dechem. Překlad Iny Leckie je úžasný! Skvělá kniha, která má jedinou chybu - má konec.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.