Váš kluk prostitut? (Cyril Valšík)

tomtom
Updated Leden 20, 2013
Váš kluk prostitut? (Cyril Valšík)

Anotace

Nakladatelství
Rok vydání
ISBN
978-80-204-1964-4
Počet stran
224
Jazyk

Sekce a rozdělení literatury

Literární žánr
Literární kategorie

Drsná "beletrie faktu" o osudech nezletilých prostitutů.
Zkušený publicista, scenárista a režisér Cyril Valšík se v letech 1992–2002 pustil do odkrývání tématu prostituce nezletilých chlapců v Česku. Výsledkem je „beletrie faktu“, mimořádně silná a čtivá próza postavená na tvrdých faktech. Dramatické, často tragické příběhy dětí nejen ze sociálně slabých vrstev jsou popsány s filmařskou dynamikou, autor při zobrazování tohoto smutného i odpudivého světa hovoří jazykem mladých prostitutů a nekompromisně zobrazuje i samotné sexuální služby.

Uživatelské recenze

5 reviews
Líbí se mi
 
7.8(5)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Líbí se mi
 
9.0
Velice čtivě zpracované téma chlapecké prostituce. Dobře zpracované osudy chlapců a celé jejich příběhy. Ukazuje skutečnou tvář tohoto světa a poukazuje na stále ještě živé otázky syna homosexuála...
Doporučuji přečíst...
Líbí se mi
 
8.0
Až na nesmyslné vsuvky politického rázu a generalizující posudky-odsudky homosexuálů je Váš kluk prostitut velmi zajímavá a povedená knížka. Autor téma zpracoval dobře, knížka je napsaná čtivě, měl jsem problém se od příběhů odtrhnout, navíc se mu podařilo zdařile popsat příčiny a životní situace vedoucí k prostituci. Určitě doporučuji, rozhodně stojí za přečtení.
Líbí se mi
 
8.0
Kdo nechce zavírat oči před tímto světem,nechť přečte.
B
Líbí se mi
 
7.0
Je to opravdu poutavá kniha a určitě stojí za přečtení:-)
Líbí se mi
 
7.0
I přes občas trochu manipulativní způsob vyprávění a někdy zbytečné dodatky je tato kniha rozhodně zajímavá. Na skutečných osudech mladých prostitutů autor ukazuje špínu tohoto skrytého světa, ve kterém není místo pro soucit ani pro lásku.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.