Zlomky nekonečna (Adéla Rosípalová)

TheTrouble
Updated Květen 18, 2023

Anotace

Nakladatelství
ISBN
9788025359839
Počet stran
336
Plán vydání
Září 21, 2022
Jazyk

Matt řeší podobné problémy jako většina jeho vrstevníků. Chce úspěšně dokončit střední školu, najít ideální vysokou, vycházet s rodiči a nalézt svoje místo ve světě. Když do jeho života vtrhne Erik, všechny trable se najednou zdají být snesitelnější… aspoň na chvíli. Pak totiž přijde melidie, nemoc, která zpravidla do měsíce končí smrtí. A spolu s ní přicházejí otázky.
Kdy si člověk doopravdy připustí, že se blíží konec? A miluje jinak, když to ví?

Uživatelské recenze

1 review
Líbí se mi
 
10.0(1)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Líbí se mi
 
10.0
Už dlouho se mi nestalo že bych u knížky brečel... Už jen z anotace víte že to neskončí dobře, ale stejně si to chcete přečíst. Ta knížka je čtivá hlavně kvůli těm dvěma...Mattovi a Erikovi. Matt působí neskutečně dospěle a Erik ? Erika si zamilujete hned od prvního okamžiku. Příběh je sice zasazený do Ameriky, ale autorka je popisuje tak dobře, že kdybych Vám tvrdil že existovali, možná byste mi i věřili. Ale určitě to není knížka pro každého, je to o lidech a emocích. Ale možná právě proto se tak skvěle četla. Já osobně ji měl půjčenou z knihovny, ale nakonec stejně skončila zakoupená v mé knihovně.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.