A Tale of Thousand Stars / 1000 Stars (2021)

liam01
Updated Červen 17, 2024
 
9.1 (10)
2765 2 5 0

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
1 série, 10 dílů, 65 - 90 minut
Původní znění
Hrají
Earth Pirapat Watthanasetsiri, Mix Sahaphap Wongratch, Aye Sarunchana Apisamaimongko, White Nawat Phumphothingam, Nammon Krittanai Arsalprakit, Khaotung Thanawat Rattanakit

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu

Přeloženo

Info
skaredekacatko

Tagy

Tian , syn vysoce postaveného důstojnika , má po transplantaci srdce. Stále je zvědavý, kdo byl dárcem jeho nového srdce, zjistí že dárcem je dobrovolná učitelka jménem Torfun, , která zemřela při autonehodě. Tian jde do domu Torfunovy tety a najde její deník. V něm se dozví o Torfuném životě v Phu Phan Dao vesnici a že je příslibená lesnímu důstojníkovi Phupha.Zaujatý Tian odchází sám do vesnice jako dobrovolný učitel aby zjistil pravdu o Torfun, najde opravdu to co hledá a nebo najde svou lásku.

Uživatelské recenze

10 reviews
9-10 hvězdiček
 
70%
7-9 hvězdiček
 
20%
5-7 hvězdiček
 
10%
3-5 hvězdiček
 
0%
1-3 hvězdiček
 
0%
Celkové hodnocení
 
9.1
Příběh
 
8.8(10)
Herecké výkony
 
9.0(10)
Zvuk
 
9.5(10)
Zpracování
 
9.2(10)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
9.0
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
9.0

Překrásný seriál z prostředí přírody severního Thajska,kde se odehrává uprostřed jedné malé dědiny.Oslni každou poetickou duši.Každého človeka bez předsudků,kterému nevadí romantika,ale i napěti,zápletky a nástrahy,které nám chystá sám život.Poukazuje na rozdíly mezi životem bohatých lidí a rozmazlenych teenagerů.I na to,když přijde láska,ta opravdová,tak přemůže sebevíc silnějšího muže,krásného,zásadového,statečného však proti nečekanému citu vzplanutí naprosto bezmocného.Je to jen důkazem toho,že všichni jsme jen lidé.Příběh mladého muže,který dostane druhou šanci na život se odehrává v prostředí,které je pravým opakem jeho domova.Začíná svůj život znovu a od začátku a díky lásce kapitána se pohled na život nečekaně i navzdory rodině změní ..Opět i zde nenásilnou formou,pomocí mimiky,pohybu,gest,slov a pohledů vzniká láska,která překoná i to nedobré.Přeji všem příjemný zážitek z krásného seriálu a ze srdce doporučuji.
(Upraven: Leden 23, 2023)
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Výborný příběh se zajímavou zápletkou. Nadchly mě exteriéry a ten střet kultur – prominentní kluk z města v zapadlé vesničce. Pro nás je Thajsko obecně exotika, je zajímavé sledovat, jak tyto rozdíly vnímají i v rámci té země. Love story je tam spíš na okraj, mnohem víc prostoru je věnováno tomu, aby hlavní hrdina zjistil, jak dát svému životu smysl, když dostal druhou šanci a co tím smyslem vlastně je.
Bylo to vtipný, trochu akční a dobrodružný, mile romantický. A do posledního dílu nepředvídatelný konec mě udržoval v napětí.
Líbilo se mi obsazení, Earth a Mix mi tu k sobě hodně sedli, Khaotung byl prostě boží a hodně se mi líbila postava Torfun i její představitelka a potěšilo mě, kolik jí tam dali prostoru v retrospektivách.
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Dejová os je priama, mierne rýchla a v niektorých častiach sa vracia do minulosti aby nám objasnila, či vysvetlila zápletku. Herecké výkonný sú pekné a v niektorých prípadoch aj očaria, nakoniec máme možnosť vidieť ich námahu v posilách. Čo sa týka hlavných postáv už na začiatku u niektorým skladovateľov môže byť viditeľné city medzi hlavnými postavy. Aj keď sú slabšie a skôr s nimi súperia no na koniec ukážu peknú chémiu, ktorá sa bude páčiť viacerým sledovateľom.
Celkové hodnocení
 
8.3
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
8.0
Krásná originállní hudba i příběh, nerozhodnost jednoho a dobrý herecký start nováčka, jemnost, cit, ale ten závěr mě zklamal.
(Upraven: Srpen 25, 2022)
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Seriál 1000 Stars je po seriálech He's Coming to Me a Bad Buddy třetím projektem režiséra Aofa Noppharnach Chaiwimola, který jsem zhlédnul v poslední době. Všechny tyto projekty jsou mimořádně zdařilé a mají společné znaky. Ať už se jedná o stejné režijní vedení herců, nebo o pečlivý výběr lokací jako například Sai Noi Beach (Bad Buddy), nebo vodopády Huay Mae Sai, útes na Doi Pha Tang, nebo čajové plantáže (1000 Stars). Do důležitých rolí se režisér nebojí obsadit děti (1000 Stars), do hlavních rolí velmi mladé herce (Ohm Pawat Chittsawangdee v He's Coming to Me), nebo dokonce neherce (Mix Sahaphap Wongratch v 1000 Stars). U těchto seriálů ještě v polovině poslední epizody není vůbec jasné, jak příběh skončí. Co se týká samotného seriálu 1000 Stars, tak ten u mě zabodoval z mnoha důvodů. Zde sledujeme příběh zpočátku arogantního a egoistického Tiana, který si ani neuvědomuje hodnotu svého života, a který jednoho dne unikne smrti díky transplantaci srdce. Rozhodne se být dobrovolným učitelem v odlehlé horské vesnici, aby naplnil přání dárce orgánu. Zde poznává tamní způsob života a stává se sám sebou. A zde poznává i mladého a pohledného velitele horské správy. Kinematograficky působivé dílo umocňují úžasně zvolené lokace severního Thajska a prostředí horské vesnice s tradičními dřevěnými domy. Všechny postavy mají v příběhu své důležité místo, všichni herci jsou úžasní a přesvědčiví, včetně dětí. Mix v hlavní roli Tiana je vážně neuvěřitelně uvěřitelný. Oceňuji i soundtrack. Thajská bambusová flétna v hlavním motivu je dokonalá. Příběh je vyprávěn velmi poutavě, citlivě a laskavě. Laskavý - to je ta pravá charakteristika tohoto seriálu.
Celkové hodnocení
 
9.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
9.0
Romantika z hor. Má nízký věkový rating, všechno "bublá pod povrchem", takže v tom nehledejte explicitní scény či nedejbože "to". Product placement zde dosáhl maxima. Jako sorry, ale že ranger používá růžový pleťový krém, že uvařit někomu kafe = nasypat rozpustný prášek jisté značky do horké vody, nebo že si hlavní představitel tak 5x za sérii dá svoji vlastní značku slaných křupek Mix (jeho podnikatelská bokovka)... je to úsměvné a trochu trapné, ačkoli to měly být cute scény. Ale rozumim, že z něčeho se rozpočet doplnit musí. Stopáž bych zkrátila tak na 40 min, nicméně pořád se něco dělo, takže hodinové díly zase tak nevadily. Správně rozervaný hlavní hrdina Tian a rozpolcený PhuPha. Postavy z vesnice, hlavně děti, za mě super. Torfun si taky docela zahrála, výborný motiv dárce orgánů prostupující až do posledního dílu; záporák Sakda (v Triage z r. 2022 je taky záporák Sakda, fakt by mě zajímalo, jestli to thajsky znamená něco ukrutnýho); rozkošný doktůrek a sympatický bestie Longtae; vzorný starostlivý tatík a přísná matička. Dává to smysl a příběh je silný, neotřelý. Nejste chvilku v klidu, neustále se střídají ups and downs. Hudba perfektní, to už tu padlo. Za mne povedený seriálek (seriózně to nazvat "seriálem" nedokážu, je to fakt slaďoučký).
Celkové hodnocení
 
9.5
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
9.0
Během sledování této série jsem prošla několika emocí. Celý příběh je dojemný, doplněný krásnou písní, má velmi silný a doslova srdečný děj. Znázornil lásku mezi dvěma osobami, aniž by bylo třeba silných slov.
Tian a phupha měli tolik intenzivní chemie a napětí, že to cítíte přes obrazovky.
Není to ale jen o typickém milostném příběhu sladkých chlapců, ale také o
Toto drama nepotřebuje recenzemi vyzvedávat až do nebes, neboť už to zvládlo samo za sebe, Vřele Doporučuji....
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Tak tenhle seriál mne dostal do kolen. Řval jsem u toho želva. Suprovej děj. Slovenské titulky tomu dodaly ještě víc romantiky. Ty český mi k tomu nějak nepadly do oka.
(Upraven: Duben 25, 2021)
Celkové hodnocení
 
6.8
Příběh
 
6.0
Herecké výkony
 
7.0
Zvuk
 
7.0
Zpracování
 
7.0
Zasadit těžiště děje mimo Bangkok do míst, která dosud navštěvovali vysokoškoláci v rámci svých krátkých výjezdů, mi přišlo originální. Stejně jako konfrontace konzumního způsobu života s opravdu nuznými podmínkami. Vše dostalo rázem environmentální rozměr, tolik potřebný nejen pro Thajce. V kombinaci se spoustou zeleně na mě působilo sledování jako balzám na duši umocněné ještě velice příjemným hudebním doprovodem. Pokud by se jednalo o meditační video, byl bych nadmíru spokojený. V případě seriálu mi chyběl vzhledem k délce jednotlivých dílů, propracovanější děj, lépe definované postavy a uvěřitelnější herecké projevy.
(Upraven: Leden 22, 2022)
Celkové hodnocení
 
8.8
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Tento seriál, který skončil desátým dílem právě dnes, hodnotím velice vysoko pro jeho naprostou ORIGINALITU. Pryč jsou školní lavice, chození po chodbách a žvásty o ničem.
Nastoupil sever Thajska, odlehlá vesnička na hranicích a celý příběh si může každý, kdo neviděl, přečíst.

Příběh 7: již zmiňovaná originalita, tři body jsem z dokonalosti ubral za některé nelogičnosti typu trasplantace srdce, jeho záměny za duši, v některých scénách protahování až za hranu, ke konci naprosto zbytečný odjezd na dva roky do USA - když se dvě bytosti milují, tak by si to měly dokázat a ne že jdou od sebe a nebo, že musí jeden z nich, dávno dospělý, poslechnout tatínka a maminku. Prostě že dva dospělí muži nedovedli svou lásku uchopit pevně za pačesy a postavit se jí čelem a chovali se jako náměsíčné květinky bez vzájemného fyzického kontaktu, který neodmyslitelně k lásce, zamilovanosti a vzájemné přitažlivosti patří.

Herecké výkony 8: jak byly postavy napsány, nevyžadovaly nějakých superprofesionálních výkonů do morku kostí. Nejvíce se mi líbil Tian (nebudu uvádět jejich pravá krkolomná jména), pak zde byla tříčlenná sestava z Waterboyy The Series - Phupha, ano, je fajn, ale ta role byla stejně nevděčná, jako jeho předchozí role v jiných seriálech - NEROZHODNOST, doktor Nam byl výborný a role mu hodně sedla a kamarád z Bangkoku Tul OK.

Zvuk 10: nemám co bych vytknul, krásná úvodní píseň
Zpracování 10: originalita, profesionálnost

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.