After Sundown (2023)

LeninkaK
Updated Leden 29, 2024
 
8.0 (5)
917 1 4 1
After Sundown
After Sundown
After Sundown
Official Trailer | ดับแสงรวี | After Sundown
After Sundown

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
106 minut
Původní znění
Hrají
Chawarin Perdpiriyawong, Pruk Panich, Anyarin Terathananpat, Surasak Chaiyaat, Adisorn Athakrit, Meenay Jutai, Krittanai Arsalprakit, Napatsakorn Pingmuang, Rueangrit Siriphanit, Parinya Angsanan

Sekce a rozdělení filmů

Téma
Míra Gay obsahu
Lokalizace

Přeloženo

Přeložil

Tagy

Děj se odehrává v roce 1961, kdy Saengrawee Raemsawang žil s Chanthakornem, dokud mu nebylo jednadvacet let a nebyl poslán bydlet do sídla rodiny Sitthikornkan v Phra Nakhonu. Sídlo vlastní Phra Phloeng, který v současnosti žije v zahraničí.

Uživatelské recenze

5 reviews
Celkové hodnocení
 
8.0
Příběh
 
7.2(5)
Herecké výkony
 
8.6(5)
Zvuk
 
8.4(5)
Zpracování
 
7.8(5)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
8.0
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
8.0
Jemný NuNew je takový "malý" chlapeček, tentokráte v jiné době hrající v páru se Zee, jen jsem mu nevěřil ten nůž, jinak velmi solidní, v poslední době mám rád příběhy vracející se v čase a Kraiphop .... ? Mňam.

Celkové hodnocení
 
6.0
Příběh
 
5.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
6.0
Zpracování
 
5.0
Příběh je umístěn do roku 1961, a už podle prvních záběrů se zdá, že to bude hodně dobré. Hodně mě to v úvodu připomínalo úžasný seriál I Feel You Linger in the Air. Jenomže samotný příběh se začne jevit jako hodně dětinský od momentu, kdy si Rawi odře loket, a všichni ho hned chtějí odvézt do nemocnice na ošetření. A vlastně celé mě to přijde jako nepovedená kopie Cutie Pie, jen v historických reáliích. Je to nadýchané, je to sladké, ale je to příliš povrchní. Skvělý Zee v hlavní roli celkový dojem zachraňuje jen částečně.
Celkové hodnocení
 
8.5
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
10.0
Slow ride odehrávající se v oku lahodícím prostředí. Letargii naruší snad jen občasné "hororové" scény a konec v rychlejším tempu. I dynamika vztahu se po počátečním střetu uklidní a z pomyslného vlka se stává druhá ovečka.
(Upraven: Leden 25, 2024)
Celkové hodnocení
 
9.5
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
9.0
I když jsem si ze začátku připadala jak v Cutie Pie před sto lety, právě to se mi líbilo, tihle dva prostě patří k sobě. Kladně hodnotím i duchařskou zápletku, příjemné prostředí a především krásnou hudbu. Opravdu jsem se bavila.
(Upraven: Leden 12, 2024)
Celkové hodnocení
 
8.0
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
7.0
Zee a NuNew tak spolu ladia, že je u nich uveriteľné všetko a aj keď to človek tuší, rád sa na nich znovu pozrie. Tento príbeh a pluméria, ďalší herci... určite nielen mne pripomenú https://www.gaytitulky.info/oblibene-filmy/i-f eel-you-linger-in-the-air. Sexy šofér Kraiphop (Nammon Krittanai Asanprakit mi vyčaril úsmev na tvári. Mať viac času iste by sa rozvinula aj druhá linka príbehu.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.