Apo thavma / By Miracle (2010)

karcikarel
Updated Leden 02, 2023
 
6.3 (3)
3605 1 6 2
Apo thavma / By Miracle  (2010)

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
85 minut
Původní znění
Hrají
Eliza Patsalidou, Giorgos Hatzikyriakou, Lefteris Salomidis

Sekce a rozdělení filmů

Žánr
Míra Gay obsahu

Dodatečné informace o filmu

Ostatní dostupné titulky

Přeloženo

Je film přeložen?
Ano
Datum přeložení filmu
Duben 01, 2019
Přeložil

Tagy

Film má dvě linie, v první prochází manželský pár krizí, kde po smrti dcery se snaží o další dítě, v druhé Marios žije se svou matkou a skrývá svojí identitu, svoje potřeby uspokojuje v náhodných známostech v parku, pak potkává v bazénu mladého muže.

Uživatelské recenze

3 reviews
Celkové hodnocení
 
6.3
Příběh
 
6.0(3)
Herecké výkony
 
6.7(3)
Zvuk
 
6.3(3)
Zpracování
 
6.3(3)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
(Upraven: Leden 02, 2023)
Celkové hodnocení
 
6.8
Příběh
 
6.0
Herecké výkony
 
7.0
Zvuk
 
7.0
Zpracování
 
7.0
Zaujímavé prepojenie dvoch liniek osudov. Pomalší film, v ktorom sa však riešia závažné témy života a jeden z párov dostal od životu veru neľahkú lekciu. Dotkla sa ma táto pasáž zacitujem "Prial by som si, aby v sebe ľudia objavili vlastnú vnútornú silu. A potom, aby si uskutočnili svoj vlastný zázrak. " Reálny film, môže byť. ?
(Upraven: Duben 05, 2019)
Celkové hodnocení
 
7.0
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
7.0
Zvuk
 
7.0
Zpracování
 
7.0

Od filmu jsem mnoho neočekával, a to se také postupně naplňovalo při sledování první třetiny až poloviny filmu. A najednou mi začal snímek připadat svou naoko jednoduchostí, poklidem a obyčejně neobyčejnými osudy plný člověčenství-lidství a pro mě moc hodnotný, a proto mé celkové komplexní hodnocení s číslem 7 bez rozdělování do jednotlivých hodnotících kritérií.

Jsem z toho mírně vykolejený, že mě tak tichý, upozaděný film natolik zasáhl a jistě to bude i tím, že jsem si plně vychutnal výborné slovenské titulky od Matt Bianca, za což mu moc děkuji ...
Celkové hodnocení
 
5.3
Příběh
 
5.0
Herecké výkony
 
6.0
Zvuk
 
5.0
Zpracování
 
5.0
Očekával jsem drama v řeckém stylu, ale k mému překvapení jsem se díval na snímek "západního střihu", bez přehnané teatrálnosti, ohromné živelnosti a palby slov.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.