Barbara Bar (2020)

karcikarel
Updated Prosinec 08, 2023
 
7.7 (3)
925 0 3 1
Barbara Bar
Barbara Bar
Barbara Bar

Základní informace o filmu

Rok
Délka filmu
21 minut
Režie
Původní znění
Hrají
Wonkyu Hwang, Jiho Lim, Seoksang Park

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu
Lokalizace

Přeloženo

Je film přeložen?
Ano
Datum přeložení filmu
Listopad 26, 2023
Přeložil

Tagy

Jun Mong je 27letý mladík, který kvůli negativním reakcím svého okolí ukončil činnost drag queen a snaží se najít práci. Aby si mohl koupit nový oblek na přijímací pohovor, chce prodat šaty a paruku, které používal. Najde člověka, který to od něho chce koupit a obchod probíhá v baru Babara.

Uživatelské recenze

3 reviews
Celkové hodnocení
 
7.7
Příběh
 
7.7(3)
Herecké výkony
 
7.7(3)
Zvuk
 
7.7(3)
Zpracování
 
7.7(3)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
7.3
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
7.0
Zpracování
 
7.0
Fajn herecky stvárnené - či žiť podľa toho, ako sa vnímam alebo podľa škatuliek okolia, resp. škatuliek kam "sa schovám". Môžete aplikovať na rôzne aspekty osobného života. Podarilo sa im zachytiť pointu.
Celkové hodnocení
 
7.5
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
7.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
8.0
Kraťas především pro ty, kteří nemají problém k menšinovým skupinám se zvláštním zaměřením, korejsští kluci to zahráli fajn. Jistě, snímek na nejvyšší hodnocení u mě nedosahuje, ale bylo to pěkné včetně závěru, zpracování velmi solidní a jak je vidět, ani v Koreji nemají takovíto kluci na růžích ustláno, ale to asi téměř nikde ...

Celkové hodnocení
 
8.3
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
8.0
Psychologická sonda do myšlení Jun Monga, který řeší dilema, jestli přestat vystupovat jako drag queen nebo se vzepřít svému okolí, které ho takto nepřijímá. Zajímavý snímek, který stojí za zhlédnutí.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.