Bingwit (2022)

karcikarel
Updated Červen 21, 2023
 
7.4 (4)
1492 2 8 1
Bingwit
AQ PRIME Original: Bingwit Trailer | Now Streaming on AQ Prime App!

Základní informace o filmu

Rok
Délka filmu
95 minut
Původní znění
Hrají
Krista Miller, Drei Arias, Conan King, Rob Sy

Sekce a rozdělení filmů

Žánr
Míra Gay obsahu
Lokalizace

Dodatečné informace o filmu

Ostatní dostupné titulky

Přeloženo

Je film přeložen?
Ano
Datum přeložení filmu
Červen 19, 2023
Přeložil

Tagy

Salem je ambiciozní žena, která svým tělem přitahuje řadu mužů, dva z nich se do sebe zamilují.

Uživatelské recenze

4 reviews
Celkové hodnocení
 
7.4
Příběh
 
8.0(4)
Herecké výkony
 
7.3(4)
Zvuk
 
7.0(4)
Zpracování
 
7.3(4)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
7.5
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
7.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
7.0
Film není jen o sexu i když Salem je pěkná nymfomanka které nestačí jeden chlap. Sexuální scény byly trochu mimo gravitaci, ale odvaha herců a hlavně herečky se cení. Na oby kluky se hezky koukalo, konec překvapil.Zajímavé bylo ale prostředí rybářské vesnice,donutí vás to přemýšlet v jaké bídě lidi ještě žijí a jaká je na Filipínách neskutečná korupce.
(Upraven: Červen 21, 2023)
Celkové hodnocení
 
8.5
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
8.0
Pěkný film, pro někoho možná už soft porno, ale na GT je podobných víc. Opět podle asijských zvyklostí prokládaný retro sekvencemi vzpomínek protagonistů. Drei Arias je krásný kluk. Líbí se mi o to víc, že to není žádný svalovec z posilovny, ale příjemně lehce oplácaný sameček. Děj je jednoduchý s překapivým a nečekaným koncem. Hudba, vymykající se běžným zvyklostem podkresu pomocí písní místních i západních, umocňuje děj a dodává napětí. Určitě doporučuju ke zhlédnutí.
(Upraven: Červen 21, 2023)
Celkové hodnocení
 
6.3
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
7.0
Zvuk
 
4.0
Zpracování
 
7.0
Nad recenziou od Jirku sa usmievam, opísal to presne 🙂. Je to erotický film a spracovanie konkrétnych sexy pasáži má svoje muchy. Snové časti boli zachytené pekne, myslím, že sa dejovej linke dalo porozumieť, i tak vám ku koncu tvorcovia môžu trošku domotať hlavu. Hudba mi tento raz veľmi neladila. Najsympatickejší je Drei Arias a Krista Miller je sexy potvora. Scéna, ktorá pre mňa mala čaro bolo milovanie oboch protagonistov počas "sprchovania sa" a záver ten stál za to. 😌
(Upraven: Prosinec 30, 2023)
Celkové hodnocení
 
7.3
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
7.0
Zvuk
 
7.0
Zpracování
 
7.0
Tento erotický příběh je tak mile prostinký a sympatické je na něm i to, že si nehraje na to vyhrát kdejaký filmový festival. A pozor, nedoporučuji tento snímek jemným jedincům, neboť sprostými výrazy a přidrzlým sexem se to tam jen hemží. Salem je nadržená zlatokopka, která má za manžela vlivného politika (to znamená gaunera, což platí i u nás) a zároveň si to ráda rozdává se svým současným milencem Aldonem a posléze i Medelem, dalším mužem, kterého "vrátila" na rybí farmu (scény s Medelem jsou zpětně v čase). Má to v poslední čtvrtině filmu i krimi zápletku a pár scén se Aldonovi zdá ve snu. Nakonec přes "komplikovaný" závěr to dopadne ... nechte se překvapit ... a za to přidávám na příběhu jeden bod navíc.
Úsměvně působí mnohé scény, filipínsky. S manželem to Salem "dělá" v autě přes gaťky, divák nabyde dojmu, že tato chlípná děva má přirození někde na pupku u scény, kde se Medelem nechává "lízat" 😜😜 (používám slova z filmu), pánové se vzájemně ukájejí tak, že jim asi jejich chlouba vyrostla na břichu či stehně, ale snaha je velká a je cítit a vidět a vlastně to celé působí roztomile 🙂🙂🙂. Nebudu za to ale ubírat další bod za zpracování, na to jsou zde jiní "experti", kteří, když nic jiného, si způsobí alespoň recenzní orgasmus tím, že film zatratí.
https://mydramalist.com/740593-bingwit

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.