Boyette: Not a Girl Yet (2020)

karcikarel
Updated Květen 09, 2024
 
6.5 (6)
1384 1 8 2
Boyette: Not a Girl Yet
Boyette: Not a Girl Yet
Boyette: Not a Girl Yet

Základní informace o filmu

Rok
Délka filmu
112 minut
Původní znění
Hrají
Zaijian Jaranilla, Maris Racal, Joey Marquez, Dominic Ochoa, Inigo Dominic Pascual, Jairus Aquino, Ketchup Eusebio, Alma Moreno, Andre Garcia

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu
Lokalizace

Dodatečné informace o filmu

Ostatní dostupné titulky

Přeloženo

Je film přeložen?
Ano
Datum přeložení filmu
Březen 30, 2024
Přeložil

Tagy

Nováček na vysoké škole předstírá, že je někým jiným, aby se dostal do tanečního klubu.

Uživatelské recenze

6 reviews
9-10 hvězdiček
 
17%
7-9 hvězdiček
 
33%
5-7 hvězdiček
 
17%
3-5 hvězdiček
 
17%
1-3 hvězdiček
 
17%
Celkové hodnocení
 
6.5
Příběh
 
6.7(6)
Herecké výkony
 
6.8(6)
Zvuk
 
6.8(6)
Zpracování
 
5.5(6)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
8.5
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
7.0
Tak tohle je jízda, která určitě nesedne každému. Začátek je fakt bláznívý a už jsem to málem zavřel. Ale pak jsem si řekl, že na tom něco bude a vydržel jsem trochu dále. No a taky mě přidržela postava Boyette. Ten kluk je strašně roztomilý a svým věkem odpovídající studentovi, kterého hraje. A hraje ho moc hezky. No a pak mě ten film začal vtahovat. Tyhle zážitky zažívají LGBT+ lidé všude na světě a obzvlášť drsné jsou pro citlivé lidi, které hodně zraňují na duši i v srdci. A tenhle film dokázal i to, že mi v jedné chvíli zvlhly oči. Takže ano, strašná asijská bláznivina, ale má něco hlubšího v sobě. Ono asi, když člověk kouká na asijský film, je dobré, když trošku pochopí mentalitu a životní styl těch lidí. Jinak ať raději kouká na akčňák ze západní komerce.
Celkové hodnocení
 
2.0
Příběh
 
2.0
Herecké výkony
 
2.0
Zvuk
 
2.0
Zpracování
 
2.0
Tak tohle já nedával, mám radši evropské formáty ani sem to nedokoukal no vlastně jsem nedal ani půlku takže čistě můj subjektivní pohled hrozná hudba hrozné herecké výkony sorry bylo to špatny
Celkové hodnocení
 
8.8
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
7.0
Na jedné straně "asijská komedie" - uřvaná, afektovaná, teatrální, ale kdo zná a má pochopení pro tento druh piony tvorby s tím, že ve východní Asii, právě hlavně ve Filipínách a Oceánii (plus Indie) jsou stále předsudky ke gayům a hlavně v minulosti je tyto společnosti lépe přijímaly, pokud se takoví muži chovali a oblékali jako ženy, tetky, tak s tímto snímkem mít problém nebude, zvláště, když vše je uděláno se sice vysokou, ale stále ještě přijatelnou mírou a nepřejde to do hrozivých šklebů a pitvoření, ač se mohou zdát některé scény připitomělé a nebo nadbytečné. Na straně druhé, když se prokoušete dál začátkem, který je ale udělán s pinoy noblesou a výborným hereckým výkonem mladého Zaijiana, který vypadal v osmnácti na čtrnáct let, najednou vyskočí z filmu dosti hluboká myšlenka "když už jsem se takto narodil a nezměním to, mohu změnit ty, kteří mě vnímají, aby mě brali takového, jaký jsem"(!). A najednou film dostává ÚPLNĚ JINÝ ROZMĚR včetně toho prozření otevřít srdce, koho v životě milovat a vážit si toho. Navíc Nancy a Charles vypadali také velmi sympaticky. Celkové vyznění filmu kvůli tomu "poselství", které snímek předává, hereckým výkonům a hudbě (výborná píseň, na kterou tým z Malajské Univerzity soutěžil a pak zazní i u závěrečných titulků) bylo silné a musel jsem výrazně zvýšit své původně zamýšlené hodnocení (jen už nemuseli pitvořit řasami na konci Boytteho), akorát maminka nevypadala jako tanečnice, ale spíše jako vorvaň a z těch tří šklebidel se mi dvě zdála už hodně postarší na to, že to měla být přibližně stejná věková skupina "studentů"
Celkové hodnocení
 
9.3
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
9.0
Někdo řekne praštěná komedie. Nelekněte se opravdu crazy začátku filmu, který je na náš vkus hodně přehnaný. Po chvíli se ale vše celkem zklidní a sledujeme dospívání teenagera, který vidí svět ještě černobíle a myslí si, že se vše točí kolem něho. Film se mi nakonec líbil. Boyette je pěkný kluk stejně jako jeho nejlepší kámoš Charles a spoužačka Nancy. Chytlavá píseň nás provází celým filmem, při kterém můžete v pohodě relaxovat.
Celkové hodnocení
 
3.8
Příběh
 
4.0
Herecké výkony
 
4.0
Zvuk
 
3.0
Zpracování
 
4.0
Rychlou jízdu po ploché dráze se sice snažili zbrzdil několika motivy k zamyšlení, na konečný výsledek to ale nemělo vliv. Postavy ujížděly do šílených extrémů. Míra vytočení by vyvrtala díru do oceli. Celkově jsem si připadal jako na pestrobarevné pouti plné bizarních atrakcí.
Celkové hodnocení
 
6.5
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
7.0
Zpracování
 
4.0
Nie som zvyčajne na filmy či seriály tohto typu, ale som sa rozhodol do toho nakoniec ísť a musím priznať, že som milo prekvapený. Film obsahuje podarené momenty, no i menej podarené, ale celkový dojem je vskutku pozitívny vďaka hereckým výkonom, hudbe a myšlienke.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.