Boys On Film 24: Happy Endings (2024)

petrsv
Updated Květen 21, 2024
 
0.0 (0)
328 1 2 0
Boys On Film 24: Happy Endings
BOYS ON FILM 24: HAPPY ENDINGS - Official Trailer - Peccadillo Pictures
Boys On Film 24: Happy Endings

Poslední kolekce bloků krátkých filmů Boys On Film, tentokrát na příhodné téma šťastných konců. Obsahuje tyto filmy:

Aloof - Yariv je nesmělý fotograf pořizující fotky zejména z rodinných oslav. Fotografie, které pořizuje, zdůrazňují jeho problematický vztah s bratrem a stále více se prolínají s jeho extrémními sexuálními zážitky v gay sauně.

Beautiful Stranger - Romaina, přepracovaného třicátníka, právě odkopl jeho dlouholetý přítel. Útěchu hledá na seznamovací appce a setkáním ve dvouhvězdičkovém hotelu.

Firsts - Mladý kluk, silně ovlivňovaný rodinou se seznámí online s dalším klukem se záměrem - přijít o panictví.

Jeudi, vendredi, samedi - Továrnu, kde pracují Romain a Adémar, zachvátil požár. Společně se pak rozhodnou strávit prodloužený víkend spolu.

L'homme inconnu - Po úspěchu svého prvního románu trpí vlámský autor Louis spisovatelským blokem. Louis hledá inspiraci na Azurovém pobřeží a jednoho dne uvidí pár, Melanie a Tommyho, jak se milují na pláži. Od této chvíle začíná být Louis Tommym posedlý a rozdíly mezi skutečností a fikcí, realitou a fantazií se začínají hroutit pod tlakem psaní nového románu.

Noctilucas / Sea Sparkles - Jen několik hodin předtím, než se Lucas chystá opustit Uruguay a hledat lepší budoucnost, se schůzka na jednu noc s Juanem, venezuelským přistěhovalcem, promění v meditaci o štěstí, ambicích a snaze skutečně si užít přítomný okamžik.

We Collide - film o hledání lásky na těch nejnepravděpodobnějších místech.

Prelude - Samuel je studentem klavíru. Neustále cvičí a snaží se být nejlepší, ale pořád to není ono.

The Rev - komedie o faráři uprostřed krize identity, jehož fantazie se rozjede, když je požádán o uspořádání pohřbu.

S.A.M. - dva zcela odlišní kluci se potkají v parku.

You Like That - americký student hledá v Edinburgu lásku, o které četl v literatuře z 19. stol.

Uživatelské recenze

Pro tuto položku nejsou žádné uživatelské recenze
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.