Noctilucas / Sea Sparkles (2022)

karcikarel
Updated Květen 21, 2024
 
6.3 (1)
355 1 4 1
Noctilucas / Sea Sparkles
Noctilucas / Sea Sparkles
Noctilucas / Sea Sparkles
Noctilucas (Sea Sparkles) ft. Enzo Vogrincic
Noctilucas / Sea Sparkles

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
15 minut
Původní znění
Hrají
Alejandro Mata Molin, Enzo Vogrincic

Sekce a rozdělení filmů

Téma
Míra Gay obsahu

Přeloženo

Info
překládá monvi

Tagy

Jen několik hodin předtím, než se Lucas chystá opustit Uruguay a hledat lepší budoucnost, se schůzka na jednu noc s Juanem, venezuelským přistěhovalcem, promění v meditaci o štěstí, ambicích a snaze skutečně si užít přítomný okamžik.

 

Film je také součástí kolekce krátkých filmů Boys On Film 24.

Uživatelské recenze

1 review
Celkové hodnocení
 
6.3
Příběh
 
5.0(1)
Herecké výkony
 
6.0(1)
Zvuk
 
7.0(1)
Zpracování
 
7.0(1)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
(Upraven: Květen 07, 2024)
Celkové hodnocení
 
6.3
Příběh
 
5.0
Herecké výkony
 
6.0
Zvuk
 
7.0
Zpracování
 
7.0
Poněkud schizofrenní film, kde na jednu stranu panuje jakási pohoda, lehkost, zatímco si nelze nevšimnout snahy tvůrců o něco jako drama-romantiku. Sympatický Lucas chce odjet ze země, ze které prostě nemá dobrý pocit, ale možná se mu moc nechce po seznámení s Juanem. Ač se herci snažili, nesedlo mi to. Juan nebyl ten typ, u kterého bych si řekl, že z toho něco bude. Natočeno jinak dobře, film určitě stojí za zhlédnutí.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.