Beautiful Stranger (2021)

TheTrouble
Updated Červen 14, 2024
 
8.3 (3)
661 1 2 1
Beautiful Stranger
Beautiful Stranger | Official Trailer | at his lowest point, he has nothing to lose...
Beautiful Stranger

Základní informace o filmu

Rok
Délka filmu
26 minut
Původní znění
Hrají
Baptiste Carrion-Weiss, Shane Woodward, Daphné Huynh

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu
Lokalizace

Přeloženo

Je film přeložen?
Ano
Datum přeložení filmu
Květen 20, 2024
Přeložil

Tagy

Romaina, přepracovaného třicátníka, právě odkopl jeho přítel. Útěchu hledá na seznamovací appce a setkáním ve dvouhvězdičkovém hotelu.

 

Film je také součástí kolekce krátkých filmů Boys On Film 24.

Uživatelské recenze

3 reviews
Celkové hodnocení
 
8.3
Příběh
 
8.3(3)
Herecké výkony
 
8.3(3)
Zvuk
 
8.3(3)
Zpracování
 
8.3(3)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
(Upraven: Červen 14, 2024)
Celkové hodnocení
 
9.0
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
9.0
Mierne komické a hlavný hrdina sa presne opísal. Niekto, kto sa "pustí z reťaze" a druhý, ktorý pomenuje stretnutie také, aké je... Na odľahčenie fajn filmík. 🙂 Sa musím usmievať, dá sa toho prečítať medzi riadkami veľa a obaja to zahrali v krátkosti výstižne.
(Upraven: Červen 12, 2024)
Celkové hodnocení
 
6.8
Příběh
 
6.0
Herecké výkony
 
7.0
Zvuk
 
7.0
Zpracování
 
7.0
Velké cíle si příběh dávat nemohl, s tou dívkou to bylo přehnané, ale celkově ten mihotavý okamžik lidského života mi přišel podařený a reálný.

Celkové hodnocení
 
9.3
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
9.0
Francouzi opět nezklamali, toto se velmi povedlo. Krátký vtipný příběh se skvělými herci (především Baptiste Carrion-Weiss s jeho mimikou) doplněný skvělou hudbou. Zarazil mě jen závěr, kdy Romain vstává z postele a ....ale pak mi došlo, že k jeho povaze to vlastně pasuje naprosto přesně.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.