Brother (2022)

klaauddio
Updated Srpen 19, 2023
 
8.5 (2)
207 1 2 0
Brother
Brother Trailer #1 (2023)
Brother

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
119 minut
Původní znění
Hrají
Lamar Johnson, Aaron Pierre, Marsha Stephanie Blake, Kiana Madeira, Lovell Adams-Gray, Franco Lo Presti, Maurice Dean Wint, Dwain Murphy

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu
Lokalizace

Tagy

Když se Michaelova láska z dětství Aisha po deseti letech vrací do jejich torontské čtvrti Scarborough, je Michael nucen znovu prožívat rodinnou tragédii. Vyrůstali jako malí černošští chlapci ve čtvrti náchylné k násilí gangů a policejní brutalitě a starší bratr Francis byl Michaelovým nejlepším přítelem, ochráncem a dokonce i rodičem, když jejich jamajská matka pracovala na noční směny. Jak dospívají, Francisovy a Michaelovy životy se rozcházejí, Francis se ponořuje do západoindické komunity ve Scarborough. Mezi bratry a jejich matkou však zůstává silná, bezvýhradná láska – jsou to oni proti světu. Když osamělému a uzavřenému Michaelovi pomůže Aisha čelit vzpomínkám na minulost, kterou před sebou uzavíral, možná se konečně dokáže osvobodit a znovu milovat. (ČSFD)

Uživatelské recenze

2 reviews
Celkové hodnocení
 
8.5
Příběh
 
8.0(2)
Herecké výkony
 
9.0(2)
Zvuk
 
8.5(2)
Zpracování
 
8.5(2)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
7.0
Příběh
 
6.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
7.0
Zpracování
 
7.0
Klasický příběh, velmi dobře zahraný a doplněný fajn hudbou. PS: Ačkoli je hlavní postava gay, film o tom prakticky není.
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Ve třech časových, vzájemně se prolínajících, rovinách, se vyvíjí příběh zasazený do předměstí plného přistěhovalců z karibské oblastí. S příchodem stále nových lidí dochází k pokusům o překolíkování dosud platných hranic. Příběh samotný vlastně ničím nepřekvapí. I zde se matka musí otáčet, aby zajistila základní živobytí pro ni samotnou a své dva syny. Tak se ze staršího stává průvodce životem mladšího bratra. Mezi všemi členy funguje úžasná propojenost. Miluji snímky působící realisticky, bez zbytečného kašírování.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.