Bump Up Business (2023)

Naomi159
Updated Listopad 02, 2023
 
8.1 (4)
945 2 1 8
[MV] OnlyOneOf (온리원오브) - "sage/구원"
[범프 업 비즈니스] 메인 예고편 / Bump Up Business Official Trailer
Bump Up Business

Základní informace o filmu

Rok
Délka filmu
1 série, 8 dílů, 15 minut
Původní znění
Hrají
Členové k-pop skupiny: Nine, Mill, Yoojung, KB, Junji, Rie

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu
Lokalizace

Dodatečné informace o filmu

Ostatní dostupné titulky

Přeloženo

Přeložil

Tagy

Příběh se točí kolem praktikanta pátého ročníku a brzy debutujícího idolu Edena a Jihoona, celebrity ze stejné agentury, a milostného příběhu těchto dvou, kteří neumějí vyjádřit, co skutečně cítí.

Uživatelské recenze

4 reviews
Celkové hodnocení
 
8.1
Příběh
 
8.0(4)
Herecké výkony
 
8.0(4)
Zvuk
 
8.3(4)
Zpracování
 
8.3(4)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
(Upraven: Listopad 02, 2023)
Celkové hodnocení
 
3.0
Příběh
 
3.0
Herecké výkony
 
3.0
Zvuk
 
3.0
Zpracování
 
3.0
Není výjimečné, že produkce loví mezi hvězdami k-popu. Minimálně jejich publikum si je najde. Pohled do zákulisí továrny na idoly byl hodně zjednodušený. Několik pasáží, při kterých se jen o proběhnutých akcích mluvilo, zbytečně poukazovaly na chybějící peníze. Škoda, že klučičím představitelům chyběl výraz. Působili uměle i díky silné vrstvě makeupu. Klidně mohli mít celou dobu nasazené škrabošky. Občas byli až jakoby kreslení. Hudba vlastně do konceptu zapadla. I na výplňové lalala došlo. Zkrátka takové navoněné...nic.
Celkové hodnocení
 
9.5
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Slupl jsem to najednou. Příběh nám ukazuje, že ve skutečnosti je ten zábavný průmysl skutečně průmysl a city tady nemají moc místa. A vše je většinou jen naučená profesionální póza. O to je vzácnější, když láska v tomhle prostředí skutečně vznikne. Herci jsou roztomilí a já mám rád skupinu OnlyOneOf za její dlouhodobou podporu naší komunity LGBT+.
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Úžasný příběh o vztahu dvou pop idolů na pozadí krutého zákulisí zábavního průmyslu. V hlavních rolích členové OnlyOneOf Nine (Jihoon) a Mill (Eden). Velmi doporučuji!
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Nádherný, jednoduchý a něžný příběh. Taková malá jednohubka při zkrácení dlouhých večerů. Moc pěkná hudba, dobrá kamera a žádný zdlouhavý a zbytečný scénář. Příjemní a hezcí herci, vše co si můžete přát, když si chcete jen sednout a oddychnout si.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.