Cause You Are My Boy / My Tee (2018)

karcikarel
Updated Říjen 28, 2022
 
6.2 (5)
3741 1 7 12
Cause You Are My Boy / My Tee  (2018)
Cause You Are My Boy / My Tee  (2018)
Cause You Are My Boy / My Tee  (2018)
Cause You Are My Boy / My Tee  (2018)
Cause You Are My Boy / My Tee  (2018)
Cause You Are My Boy / My Tee  (2018)
Trailer อาตี๋ของผม
Cause You Are My Boy / My Tee  (2018)

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
1 série, 12 dílů, 45 minut
Původní znění
Hrají
Drake Laedeke, Frank Thanatsaran, Phuwin Tagsakyuen, Neo, Khaotung

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu

Přeloženo

Přeložil

Tagy

Seriál ze školního prostředí.

Uživatelské recenze

5 reviews
Celkové hodnocení
 
6.2
Příběh
 
6.0(5)
Herecké výkony
 
7.4(5)
Zvuk
 
5.2(5)
Zpracování
 
6.2(5)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
9.5
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
10.0
No mě tenhle seriál velice překvapil. Na začátku jsem nečekal nic moc, ale pak se to začalo pěkně vyvíjet. Ani mi tam nechybělo to různé miliskování a sex. Tady šlo hlavně podle mně o boj za svou lásku. Velice jsem byl překvapen z hlavního hrdiny Morka. Pěkně zahrané. V novějších seriálech vždy hraje nějakého protivného blba, ale tady to zahrál nádherně. Celý seriál jsem zkoukl naráz a na konci sem si i pořval.
Celkové hodnocení
 
6.5
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
5.0
Zpracování
 
6.0
V tomto projekte nehľadajte žiadnu vášeň ani sex. Seriál sa venuje študentom strednej školy, kedy už predstavitelia nie sú deti ale ešte nevstúpili do sveta dospelých, práve ten citlivý vek. Je to príbeh o spoznávaní samých seba a o hľadaní sa. Ako sa priateľstvo mení v niečo hlbšie. Zo začiatku sa tento seriál môže zdať trochu kostrbatý až rozpačitý ale v konečnom dôsledku ide stále o násťročných ktorí sa chovajú presne tak, ako by sa v danom veku chovala väčšina tínedžerov. Seriál poukazuje na citové pochody u tínedžeroch, akými otázkami sa zaoberajú a čo ich trápi. Ako ich rozhodnutia vníma spoločnosť a akým tlakom sú vystavovaní zo strany rodiny, spoločnosti, školy a podobne. Nakrútené je to tak realistickejšie ako keby ste s nimi tam žili, miesta také aké sú v realite ako napríklad holičstvo, škola, izby v ktorých bývajú, mesto také aké je. Herci nie sú preplácaný make-upom a retušovaní takže presne zodpovedajú tej vekovej hranici, ktorú stvárňujú. V seriály je veľa pekných a hlbokých myšlienok, je tu pekne vyobrazený význam slova „láska“. Pre väčšinu mladých hercov to bola ich prvá hlavná úloha alebo prvá úloha vôbec, takže aj ich herecké výkony pridali na autenticite tohto príbehu, bolo to chovanie také v rozpakoch, niekedy ako keby nevedeli ako sa k sebe priblížiť, sú to presne také „oťukávačky“ akými si hádam prešiel každý z nás (miestami aj trápne situácie alebo nepochopené). Hlavný predstaviteľ nepatrí medzi mojich obľúbených ale po zhliadnutí tohto seriálu môžem s určitosťou povedať, že je to dobrý herec. Veľmi dobre predviedol charakter Morka a vývoj celej jeho postavy, kedy sa s nezbedného chlapca stáva dospelejší mladý muž a začína vnímať okolie vážnejšie. Dvojicu Mork – Tee vnímam ako priateľstvo ktoré prerastá v hlbší vzťah takže veľkú chémiu tam moc nehľadajte, skôr nejaké súznenie duší. Taktiež ma celkom bavila dvojica Morn a Gord ktorí to tiež pekne zahrali. Tento seriál určite odporúčam, je to také milé, nevinné miestami aj smutné.
(Upraven: Říjen 09, 2022)
Celkové hodnocení
 
6.0
Příběh
 
5.0
Herecké výkony
 
6.0
Zvuk
 
7.0
Zpracování
 
6.0

Za největší slabinu tohoto seriálu považuji kolísání příběhu, nejednoznačné chování některých postav a zbytečně moc, a tady obzvlášť, gayů. Všeho moc škodí. Bez nich by možná příběh Morka a Tee-ho byl uvěřitelnější. Proto za příběh ubírám z dokonalosti celou polovinu bodů.
Herectví bylo solidní, ale určitě ne špičkové. Prostě dobře odmluvené a dodržující pokyny režie. Vždyť oběma hlavním postavám bylo ve skutečnosti jen 18 let a nedomnívám se, že by přitažlivost šla jen jedním směrem. Možná byl ušáček Mork roztomilejší, ale Tee byl zase zajímavější, někdy typově mystičtější. Dobře zahraná a uvěřitelná byla postava Morkova otce. Zvuk a zpracování solidní. Hlavní dvojici Mork-Tee můžeme vidět ještě i ve skládance Our Skyy, kterou zde máme též uvedenu.
Celkové hodnocení
 
5.0
Příběh
 
5.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
3.0
Zpracování
 
4.0
Plusy: Chemie mezi ústřední dvojkou. Netradičně méně zřejmé rozdělení seme x uke. Obdobně více dramatu kolem přijetí vztahu kluků okolím. A ještě k tomu otevřenější stran fyzické roviny sexuálního probouzení. Scéna v holičském křesle. Někde mezi: Frank hrál Teeho tak, že jsem pořád tápal, jestli je ta postava tak plochá, nebo tak v pohodě. Aspoň ale soustředil mou pozornost na Morkovy reakce, když i jeho představitel byl zajímavější. Mínusy: Místo gradace kolísání - v jednom díle rozehrané drama se v druhém zázračně vyřešilo, přičemž byl konec ještě daleko. Pokud chtěli ještě netradičně řešit reálnější situace s vyoutováním, neměli tam (snad už) tradičně cpát gaye napravo nalevo (a jednu lesbu k tomu). .
(Upraven: Březen 01, 2019)
Celkové hodnocení
 
4.0
Příběh
 
3.0
Herecké výkony
 
5.0
Zvuk
 
3.0
Zpracování
 
5.0
Po počátečních několika dílech jsem měl velká očekávání, která se bohužel nenaplnila. Příjemným osvěžením bylo přesunutí stěžejní části děje mimo školní lavice, ale díky několika stále se opakujícím lokacím daná výhoda přestala fungovat. Stejně jako rozehrání množství podpůrných rolí, kterým se většinou nedostalo odpovídajícího prostoru. Děj se táhl a na konci opět zůstala většina otázek nezodpovězena. Alespoň se na kluky dobře dívalo. Představitel Morka byl pro mě velice milým překvapením. Z myšáka se vyklubal tvor s city, které bohužel chyběly představiteli Teeho a tak chemie mezi nimi proudila jen jedním směrem. Škoda...

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.