Colorful Melody (2023)

karcikarel
Updated Květen 05, 2024
 
6.8 (4)
1371 1 3 4
Colorful Melody
Colorful Melody
Colorful Melody ทำนองรักจากปลายพู่กัน | Official Trailer
Colorful Melody

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
1 série, 4 díly, 19 minut
Původní znění
Hrají
Ter Sittar Theerawechmanont, Team Pokawin Jamsai, Nut Nattapong Prompinit

Sekce a rozdělení filmů

Téma

Přeloženo

Přeložil

Tagy

Day je houslista, který cestuje a zkouší, aby si splnil svůj sen skládat hudbu. Když přijede do idylického městečka Sangkhlaburi, potká mladého malíře jménem Mem a oba se vzájemně propojí jiskřičkou tvůrčí inspirace. Během času stráveného spolu k sobě vypěstují hlubší city, ale jejich cesta není snadná. Je opravdu možné složit melodii lásky ze vznešených barev na špičce štětce?

Uživatelské recenze

4 reviews
Celkové hodnocení
 
6.8
Příběh
 
6.3(4)
Herecké výkony
 
6.3(4)
Zvuk
 
7.8(4)
Zpracování
 
7.0(4)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
(Upraven: Leden 09, 2024)
Celkové hodnocení
 
7.0
Příběh
 
6.0
Herecké výkony
 
5.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
8.0
Jemné, krátké, předvídatelné, jednoduché, ale to "něco" to v sobě alespoň zčásti mělo a vůbec mi nevadilo, že Day je od Mema o 9 let starší. Chlapci bojovali především s tím líbáním. Úsměv mi vykouzlilo na tváři to, jak byl Day v tom ledovém jezírku, málem se roztřepal chladem a bradavky měl ze zimy jako antény .... 😜
Celkové hodnocení
 
5.0
Příběh
 
5.0
Herecké výkony
 
5.0
Zvuk
 
5.0
Zpracování
 
5.0
Malebná oblast natáčení přímo vybízela k reji múz hledajících umělce, které by políbily. Škoda, že se kluci neuvilnili a celou dobu byli tak moc sešněrovaní. Tak snad příště.
(Upraven: Leden 08, 2024)
Celkové hodnocení
 
6.3
Příběh
 
5.0
Herecké výkony
 
6.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
6.0
Tento mini seriál mi připadá jako zkrácená verze 1000 stars v trochu jiném podání, venkovský učitel a malíř v jednom , houslista který hledá inspiraci na soutěžní píseň , děj předvídatelný.Herci byli trošku prkenní . Líbí se mi záběry thajské přírody a hudba jinak mne to moc nenadchlo.
Celkové hodnocení
 
9.0
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
9.0
Jedná se o minisérii o čtyřech dvacetiminutových epizodách, takže zde dostáváme poměrně zkratkovitý a přímočarý děj, což je obrovská škoda. Ale i tak se tvůrcům podařilo vytvořit poměrně silný příběh dvou mladých lidí zasazený do thajského venkova. Kromě úžasných scenérií chválím obsazení hlavních rolí úplnými nováčky, kteří se svých rolí zhostili moc dobře. Za zmínku stojí i krásná hudba. Úvodní titulky jsem nikdy nepřeskočil.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.