Deadma Walking (2017)

karcikarel
Updated Květen 19, 2024
 
5.1 (3)
842 1 8 1
Deadma Walking
Deadma Walking
Deadma Walking
Deadma Walking
Deadma Walking
Deadma Walking
Deadma Walking
DEADMA WALKING (2017) Official Trailer
Deadma Walking  (2017)

Základní informace o filmu

Rok
Délka filmu
109 minut
Původní znění
Hrají
Edgar Allan Guzman, Gerald Anderson, Eugene Domingo, Jojit Lorenzo, Nico Antonio, Bing Pimentel

Sekce a rozdělení filmů

Žánr
Míra Gay obsahu
Lokalizace

Tagy

John předstírá smrt, aby zjistil, co se bude dít na pohřbu.

Uživatelské recenze

3 reviews
Celkové hodnocení
 
5.1
Příběh
 
5.7(3)
Herecké výkony
 
5.3(3)
Zvuk
 
4.3(3)
Zpracování
 
5.0(3)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
(Upraven: Květen 19, 2024)
Celkové hodnocení
 
3.3
Příběh
 
5.0
Herecké výkony
 
3.0
Zvuk
 
2.0
Zpracování
 
3.0
Některé filipínské komedie jsou vtipné, zde mi to nesedlo. Námět není špatný, ale je to přeafektované a tvůrci měli vynechat snahu o dojmutí diváka, neb to působí kýčovitě.
Celkové hodnocení
 
7.5
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
7.0
Zpracování
 
7.0
Příběh této smutné komedie byl asi nejen pro mě hodně silný a konec filmu mě v tom jen utvrdil, což dokazují i tři vítězství a velká řada nominací tohoto snímku na filmových festivalech, ale ...
Tak, jak jsem zvyklý na transky především ze soutěží RuPaul (a že těch soutěží stále je a různých druhů), ale tam vystupují vesměs samí dobří až výborní profíci. Filipínci jsou naopak známí ve svých filmových projektech transkami mnohdy příšernými, zesměšňujícími, šklebícími a vlastně těmto lidem nedělají v diváckém světě dobré renomé a mě trošku vadily ty druhé role "div" obou hlavních postav Marka a Johna, jinak dvou známých a výborných a sympatických filipínských herců (Guzmán+Gamboa), kdy ty jejich "ručičky" a zženštilost jsem jim nevěřil ani za píď a tyto scény na mě působily spíše odpudivě. Škoda.
Celkové hodnocení
 
4.5
Příběh
 
4.0
Herecké výkony
 
5.0
Zvuk
 
4.0
Zpracování
 
5.0
Pojmout vážný námět formou taškařice se docela vydařil až na pár zbytečných hysterických výlevů a nemístného zesměšňování.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.