Down Low (2023)

Jiřik
Updated Říjen 23, 2023
 
5.0 (4)
929 1 9 2
Down Low
Down Low
Down Low
Down Low
Down Low
Down Low
Down Low
Down Low
DOWN LOW - Official Red Band Trailer
Down Low

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
90 minut
Původní znění
Hrají
Zachary Quinto, Lukas Gage, Simon Rex

Sekce a rozdělení filmů

Žánr
Míra Gay obsahu

Dodatečné informace o filmu

Ostatní dostupné titulky

Přeloženo

Je film přeložen?
Ano
Datum přeložení filmu
Říjen 20, 2023
Info
www.titulky.com

Tagy

Rozvedený Gary si najme temperamentního sexuálního pracovníka Camerona, aby mu poskytl erotickou masáž. Když ovšem Cameron zjistí, jak je Gary nezkušený, rozhodne se mu poskytnout rychlokurz neokázalého queer života. Cameronův program gay seznamovacích aplikací ale rychle způsobí, že den nabere rychlých obrátek...

Uživatelské recenze

4 reviews
Celkové hodnocení
 
5.0
Příběh
 
5.0(4)
Herecké výkony
 
5.3(4)
Zvuk
 
4.8(4)
Zpracování
 
5.0(4)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
4.0
Příběh
 
4.0
Herecké výkony
 
3.0
Zvuk
 
4.0
Zpracování
 
5.0
Film začal solidně, ale ... postupem doby mě začal nudit, postava Camerona byla pro mě nezáživná, zřejmě jsem se nedokázal naladit na notu celého filmu, nešlo mi to, hercům jsem nevěřil ani nos mezi očima, k tomuto dílku se už asi nevrátím, je to ale jen můj dojem a je možné, zcela očekávatelné, že jiné množině diváklů se bude tento styl líbit, hudba mi až tak nevadila.
Celkové hodnocení
 
2.5
Příběh
 
2.0
Herecké výkony
 
5.0
Zvuk
 
1.0
Zpracování
 
2.0
Na toto téma si umím představit dobrou komedii. Zde však opět dostáváme komedii kombinovanou s melodramatem. Mám však obavu, že se ale zásah na citlivé dušinky konat nebude. Děj je vyplněn vatou, je dost patrné, že scénáristé často nevěděli, jak dál. K tomu samozřejmě nezbytný kýč, trapná hudba a dost ujetej konec. Zasmál jsem se jen při scéně na pohřbu, což je na tak dlouhý film opravdu málo.
Celkové hodnocení
 
8.5
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
8.0
Souhlasím s Petrem, který tu napsal, že je to úlet. Přiznám se ale, že mě se tahle blbost strašně líbila a velmi mě pobavila. Neaspiruje to na Oskara, ale pokud nepotřebujete zrovna Scorseseho, Felliniho nebo Bergmana, můžete se docela hezky divit a sem tam zasmát...
Celkové hodnocení
 
5.0
Příběh
 
4.0
Herecké výkony
 
5.0
Zvuk
 
6.0
Zpracování
 
5.0
Vidím to úplně v barvách. Producent se v době stávky scénáristů a herců po letech podíval do nejspodnějšího šuplíku a vytáhl z něj zapomenutý scénář, který ještě nezrealizoval do filmové podoby. Prošel si diář s pár nestávkujícími herci toužícími po jakékoliv práci a zavolal jim. Tak spatřil světlo světa tento "klenot". Kromě taneční scény a samého závěru se jedná o totální úlet.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.