Drifter / Po proudu (2023)

karcikarel
Updated Květen 21, 2024
 
6.3 (3)
1697 1 7 1
Drifter
Drifter
Drifter
Drifter
Drifter
Drifter
'Drifter': first trailer for Hannes Hirsch's Berlinale Panorama title
Drifter

Základní informace o filmu

Rok
Délka filmu
79 minut
Původní znění
Hrají
Lorenz Hochhuth, Elaine Cameron, Cino Djavid, Aviran Edri

Dodatečné informace o filmu

Ostatní dostupné titulky

Přeloženo

Je film přeložen?
Ano
Datum přeložení filmu
Květen 21, 2024
Info
dafilms.cz

Tagy

Moritz se přestěhoval do Berlína za svým přítelem, ale jejich vztah brzy skončí. Dvaadvacetiletý mladík se vydává na cestu plnou kiksů, metamorfóz a sebeobjevování do hlubin berlínské party scény.

Uživatelské recenze

3 reviews
Celkové hodnocení
 
6.3
Příběh
 
6.0(3)
Herecké výkony
 
7.3(3)
Zvuk
 
6.7(3)
Zpracování
 
5.3(3)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
5.5
Příběh
 
4.0
Herecké výkony
 
7.0
Zvuk
 
6.0
Zpracování
 
5.0
Pokud vsadíte vše na jednu kartu, tak nejlépe na eso. Moritz je typický zástupce "mladého masa". I když, ve 22 letech? Žádaný kus se six-packem a údajně velkým pérem. Jenže, to úvodní seznámení patřilo partnerovi. Rachitickou postavou a hodně nekvalitní pletí. Za mě maximálně sedmička kárová. Nastupuje po krátkém rozjezdu do víru nekončící zábavy, fetu, výstředního oblékání a příležitostného výdělku. Kromě počátečního prozření, zapříčeněném zlomeným srdcem, se jeho postava nevyvíjí. Děj se rychle cyklí a nudí. Z prostředí nekončící párty i samotní Němci natočili lepší kousky. Co jiného taky dělat v Berlíně?
Celkové hodnocení
 
7.3
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
5.0
Bohužel dost smutný obraz dnešní mladé generace. Děj se sice odehrává v Berlíně, ale mohl by být zasazen i do jiných oblastí. Dojem z tohoto je však třeba oddělit od hodnocení filmu. Zde vidím určité nedostatky ve střihu, kdy některé obrazy náhle skončí a chybí navázání na další. Kamera začne poněkud zostra, pak ale naopak chybí odstup. Zvuková stránka velmi vhodná. Celkově oceňuji práci všech, kdo se na filmu podíleli, herců bylo dost, lokality různé, muselo to být náročné.
Celkové hodnocení
 
6.3
Příběh
 
6.0
Herecké výkony
 
7.0
Zvuk
 
6.0
Zpracování
 
6.0
Když se s váma zničehonic rozejde kluk, kterýho milujete a kvůli němuž jste se přestěhovali do cizího města, není to nic povzbudivýho. Ale možná je to ten nejlepší důvod, jak uchopit svůj život jinak. Přestat brát ohledy na druhý a žít volně, bez zábran a nalajnovanejch pravidel.

Režisér Hannes Hirsch natáčel tenhle film doslova na koleně, přesto je jeho výpověď o životě mileniálů ve světě neomezených možností naprosto autentická a přesvědčivá. Právě tím, že si doslova libuje v jisté nedokonalosti, jíž jsme denně obklopováni. Berlin ist cool.

#mezipatra2023

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.