Estranghero (2016)

karcikarel
Updated Duben 16, 2024
 
5.5 (2)
412 0 6 1
Estranghero
Estranghero
Estranghero
Estranghero
Estranghero
Estranghero

Základní informace o filmu

Rok
Délka filmu
30 minut
Režie
Původní znění
Hrají
JM Martinez, Ace Toledo

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu
Lokalizace

Přeloženo

Je film přeložen?
Ano
Datum přeložení filmu
Duben 16, 2024
Přeložil

Tagy

Farmář, co ztratil svou ženu, ošetřuje mladého pobodaného muže.

Uživatelské recenze

2 reviews
Celkové hodnocení
 
5.5
Příběh
 
4.5(2)
Herecké výkony
 
5.5(2)
Zvuk
 
6.5(2)
Zpracování
 
5.5(2)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
(Upraven: Duben 17, 2024)
Celkové hodnocení
 
7.0
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
7.0
Zvuk
 
7.0
Zpracování
 
6.0
Tento krátký pinoy film mi sdělil, co měl. Ano, na světě jsou dvojice, a jistě jsme o tom četli, slyšeli, kdy jeden/jedna z páru přijde o život a ta "druhá" půlka tak teskní, až kolikrát přijde o rozum a třeba si i vezme si život. O tom je tento film, příběh pohledem pinoy tvůrců, kdy aktivista z druhé strany protestů, který je hetero farmářem zachráněn, poskytne blouznícímu člověku náhražku, fikci, aby následně ... ale tento příběh "přečtou" až do konce jen diváci, co vydrží až úplně do závěrečných titulků a v tom je ta hloubka celého příběhu.
Oba hlavní protagonisté si střihli tyto role dva roky předtím, než si zahráli hlavní postavy ve filmu Lodi, který zde máme také přeložen do cz. Tento kraťas nedoporučuji většině diváků, hlavně těm kritickým, neztrácejte čas, pro ostatní, kterých je menšina, co mohou a rozumí filipínské produkci se všemi jejími chybami a přehmaty, spíše doporučuji.
Celkové hodnocení
 
4.0
Příběh
 
1.0
Herecké výkony
 
4.0
Zvuk
 
6.0
Zpracování
 
5.0
Scénárista měl zřejmě dovolenou, tak zaskočila uklízečka, ale myslím, že o to zde ani moc nešlo. Musím ocenit kameru i zvuk, plusem je samozřejmě JM Martinez.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.