Happy Ending (2024)

Nioba
Updated Červen 16, 2024
 
8.3 (2)
481 0 1 3
Happy Ending

Základní informace o filmu

Rok
Délka filmu
1 séria, 3 diely, 7 minut
Původní znění
Hrají
Park Jun Mook, Kim Seong Hyuk

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu

Přeloženo

Přeložil
Info
postupně překládá Nioba

Tagy

Jedného dňa Hyun, majiteľ kníhkupectva, narazí na svoj stredoškolský denník a spomína na minulosť, na svoju neopätovanú lásku k svojmu priateľovi a spolužiakovi Dong-Ho-ovi.

Uživatelské recenze

2 reviews
Celkové hodnocení
 
8.3
Příběh
 
8.0(2)
Herecké výkony
 
8.5(2)
Zvuk
 
8.5(2)
Zpracování
 
8.0(2)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
(Upraven: Červen 16, 2024)
Celkové hodnocení
 
8.5
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
8.0
Kratučké a milé, obaja majú potenciál. Som zvedavá na ich ďalšie projekty. Mňau 😻 😉
Celkové hodnocení
 
8.0
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
8.0
Třítaktová jednohubka uplynula rychle jako vánek, osvěžila mě svou jemností a křehkým sdělením, kolik stovek podob má láska a přátelství mezi dvěma lidskými bytostmi. Znovu (po kolikáté už) slýchám tak originální hluboké hlasy, přidělené téměř všem Korejcům shůry a řeč natolik se odlišující od Číny, přitom Korea z ní vyrůstá jako slepé střívko. Dva kluci s pečlivě načesanými vlásky do očí a po zhlédnutí pocit něčeho moc příjemného, lahodícího mé duši. A to všechno jsem mohl prožít v letmém okamžiku díky překladu na těchto stránkách ...

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.