HIStory3: That day / Make Our Days Count (2023)

Ien25
Updated Červen 09, 2024
 
9.5 (10)
2804 1 6 10

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
5 sérií, 98 dílů, 45 minut
Původní znění

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu

Přeloženo

Info
skaredekacatko

Tagy

Hao Ting je populárny chlapec, po ktorom túžia všetky dievčatá zo školy, lenže Hao Ting sa zaujíma iba o jedného introvertného študenta, Xi Gu-a. (SkaredeKacatko)

Uživatelské recenze

10 reviews
9-10 hvězdiček
 
90%
7-9 hvězdiček
 
10%
5-7 hvězdiček
 
0%
3-5 hvězdiček
 
0%
1-3 hvězdiček
 
0%
Celkové hodnocení
 
9.5
Příběh
 
9.0(10)
Herecké výkony
 
9.9(10)
Zvuk
 
9.8(10)
Zpracování
 
9.4(10)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
9.8
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Tento seriál je naprosto skvělý zpracováním, hereckými výkony i příběhem. Moc se mi líbilo, jak tady probíhal vztah mezi hlavními hrdiny, celkově hodně uvěřitelné, hodně jsem si taky oblíbila Sun Bo Xianga, to byla super postava, ale úplně nejvíc Xiang Hao Tinga a to nejspíš hlavně díky skvělému ztvárnění Waynem Songem, on je opravdu skvělý herec a patří rozhodně mezi mé oblíbence a věřím mu absolutně každou emoci, pohyb, výraz. Je škoda, že tento příběh skončil tak jak skončil, upřímně jsem se kvůli tomu už nechtěla znovu na tento seriál dívat, ale to by byla škoda. Celkově mám moc ráda HIStory a tahle část je jedna z nejlepších.
Celkové hodnocení
 
9.3
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
9.0
Výborné díly 1-9, u desátého netuším, co tím chtěl tvůrce říct. Proč jenom nečtu dopředu recenze, skončit devátým dílem, tak si nepokazím nedělní večer. Pro ty, kterým je po hlavní dvojici smutno, doporučuju japonský mini seriál Life Love on the Line, kde se na krátký okamžik oba protagonisté objeví :)
Celkové hodnocení
 
9.0
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
9.0
Seriál jsem skoukla na doporučení (neb z tohoto prostředí to není můj šálek kávy) a dobře jsem udělala....opět na doporučení jsem nejdříve prošla pár videí s hlavními herci (pro jejich rozdílné fyzično) z jejich civilního života a dobře jsem udělala, dost mě to ovlivnilo..... a nakonec, na doporučení, jsem se nepodívala na 10 díl, ač v kostce vím o čem je a taky jsem dobře udělala...
Sakra, kdo měl v produkci nějaký nevyřešený problém, rodinné drááámo nebo procházel osobní krizí?? Vážně byl ten 10. díl nutný?? Pokazil mi celkový dojem a to takže velmi! Na tyhle konce si dávám pozor u číňanů, ti se s tím ne*erou, ale tady jsem se šla dívat na slibovanou romantiku a bylo to i místy humorné, dobře se koukalo a pak prásk...
K hercům - líbili se mi, všichni, hráli to dobře, chemie byla. Ke zpracování - intim scény byly zpracovány s rozumem, něco hot, něco light, chválím. Příběh - trošičku srdcebolný, ale beru (tedy až na ten konec!!)
Určitě doporučuju, já si ho dám za čas znovu a samozřejmě bez 10. dílu
Celkové hodnocení
 
9.0
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
8.0
Zpočátku jsem měl problém zorientovat se v postavách a v příběhu samotném. Do první epizody tvůrci dali příliš mnoho postav a příběh se hodně tříštil. Do poloviny druhé epizody se to ale zlepšilo. Tam také nastává zvrat v příběhu. V Xiang Hao Thingovi (Wayne Song) se hne svědomí, a uvědomí si důsledky šikany mladšího spolužáka Yu Xi Gua (Huang Chun Chih). A nejen to. Zjišťuje, že ho Yu Xi Gu přitahuje, a že ho asi miluje. V epizodách 3 až 9 sledujeme úžasný a velmi dobře promyšlený příběh hlavní dvojice. Jsou zde vykresleni se všemi svými skutečnými emocemi, obtížemi, strachem a nadějí. Velmi přirozeně a spontánně. Děj plyne nenuceně a dynamicky. Vztah budují prostřednictvím tvrdé práce a spolupráce. Zvláště poté, co Xiang Hao Ting získá důvěru Yu Xi Gua. Je úžasné sledovat, jak se oba do sebe zamilují, a pomalu začínají poznávat i své slabiny a chyby. Pro Yu Xi Gua to bylo těžší, protože je introvert s životním traumatem ztráty rodičů. Xiang Hao Ting je naopak kluk plný energie, který zpočátku neví, jak získat Yu Xi Guovu pozornost, ale vývoj jeho postavy byl úžasný. Sexualita, vzájemná touha a pocity jsou zde zobrazeny hodně citlivě. Těch pár intimních scén dokonale zapadalo do příběhu a nebyly vůbec nucené. Bylo to nádherné a poutavé. Jenomže pak přišla poslední desátá epizoda, která příběh posunula o několik let dopředu, a bez jakékoliv logiky zničila skvělý a dynamický příběh předchozích epizod.
Celkové hodnocení
 
8.8
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
9.0
Seriál je jeden z tých najlepších z Taiwanské výroby, dejová os je prepracovaná a vôbec seriálu neuškodilo že bol nízko časový, aspoň v seriáli neboli časti pri ktorý by sa mohol začať sledujúci nudiť.
Hlavné postavy aj keď neoplývali veľkou krásou, dokázali si získať nie jedno
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Tak další seroš ,který mě dostal emočně do kolen. Super děj. Velice doporučuju.
(Upraven: Březen 23, 2021)
Celkové hodnocení
 
9.8
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Seriál, který mě zaujal, a to především výběrem herců, herectvím, které bylo skutečně na výši (Wayne-Hao Ting extratřída a Wilson-Bo Xiang při svém mládí super). Taiwanské seriály jsou jiné, než mnohdy "sešněrované" thajské, jsou blíže oku evropského diváka, přirozenější, děj má rychlejší spád a netáhne se jako sopel.
Než jsem si zvykl na postavy, chvíli mi to trvalo. Atletický, vysoký a vysportovaný Hao Ting a vyzáblý pozdrav z Dachau Xi Gu. Druhá dvojice byla u mě od začátku bez problému (mladý Bo Xiang a majitel bistra Zho Gang). Velmi dobře byli vybráni i rodiče a sestra. Celkově hodnotím vysoko, jen ten závěr zrovna v roce, kdy bylo v zemi uzákoněno manželství párů stejného pohlaví, si mohli odpustit. Ale i tady se Wayne projevil a "proměnil" svým výborným herectvím, snad se můžeme těšit na dvojku, která je uvedena na MDL, že snad bude - HIStory4: Make Our Days Count 2 a Wayne by tam měl hrát zase hlavní roli ...
(Upraven: Leden 01, 2021)
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Jeden z mých nejoblíbenějších BL asijských seriálů. I když, co se týče HIStory, asi mám oblíbené všechny. Taiwanské seriály mi celkově přijdou minimálně o jeden level lepší než třeba thajské a nebudu mlžit, že je to i díky míře intimního obsahu :D
Ohledně toho posledního dílu - dnes už se na něj nedívám. Opravdu mi přišel zbytečný po tom, čím si hlavní postavy prošly.
Skvělé hodnocení dávám i za chemii mezi Xiangem a Yuem. Ráda pak hledám herce v civilu, když mají ty jejich meet and greet s fanoušky a to jak se Wayne dívá na Huanga i mimo seriál... wuaa :) Za mě určitě doporučuju, je to skvělá série!
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
V rámci kategorie patří určitě do mojí TOP 3 díky obrovské dávce pozitivní energie a "neuvěřitelné uvěřitelnosti".
(Upraven: Únor 18, 2021)
Celkové hodnocení
 
9.8
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
9.0
Když se prokoušete prvním dílem, který je spíše takový seznamovací s postavami příběhu, tak vás další díly zcela pohltí. Nedá se od toho odtrhnout - já celou sérii shlédl na 2x. Zajímavý příběh, který krásně vyvrcholí v devátém díle. Tam mohla klidně tato série končit a my by jsme si mohli jen představovat, jak si krásně všichni v lásce užívali celý svůj další život . Nevím, proč byl natočen desátý díl, vůbec mi to nedávalo smysl. Ti, kdož psali scénář, asi nemají rádi pozitivní konce a tak natočili desátý díl, který nejprve nechápete o čem je (vše se posunulo v čase a vy se ztrácíte v ději a snažíte zjistit co se vlastně stalo) a když vám to dojde, cítíte zklamání. Při prvním shlédnutí jsem litoval, že jsem se na desátý díl díval - tento díl zkazil můj dojem z celého seriálu. Po čase jsem se na seriál podíval ještě jednou, a již mi tam tak ten poslední díl nevadil. Za prvé jsem již věděl, co přijde, takže jsem na to koukal více očima postav, které to prožívali a za druhé jsem musel přiznat, že v životě to tak někdy chodí a to co by jsme chtěli, se většinou nesplní. Takže příběh super, zvláště v dílech 1-9, herce hlavních postav si zamilujete, jsou vynikající a naprosto uvěřitelní.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.