I Get So Sad Sometimes (2021)

petrsv
Updated Únor 22, 2024
 
5.8 (2)
226 1 5 0
I Get So Sad Sometimes
I Get So Sad Sometimes
I Get So Sad Sometimes
I Get So Sad Sometimes
I get so sad sometimes | Queer East 2023
I Get So Sad Sometimes

Základní informace o filmu

Rok
Délka filmu
20 minut
Původní znění
Hrají
JC Santiago, Louie Caminade, Russ Ligtas

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu
Lokalizace

Tagy

Jake je středoškolský teenager v Pagadian, městě, které je pro něj příliš malé. Žije se svou matkou a schází se pouze s Marcem a jejich dvěma dalšími přáteli. V noci však tajně tráví čas na internetu se mužem, jehož tvář dosud neviděl. Konečně však nastává chvíle, kdy tento cizinec slíbí, že se ukáže.

Uživatelské recenze

2 reviews
Celkové hodnocení
 
5.8
Příběh
 
5.5(2)
Herecké výkony
 
7.5(2)
Zvuk
 
6.0(2)
Zpracování
 
4.0(2)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
(Upraven: Únor 23, 2024)
Celkové hodnocení
 
5.5
Příběh
 
6.0
Herecké výkony
 
7.0
Zvuk
 
6.0
Zpracování
 
3.0
Dlouho jsem neviděl, vlastně ještě nikdy, aby pocit hlavního hrdiny byl podpořen poměrem stran obrazu, i když na mě to bylo až příliš, že to bylo po celou dobu filmu. Chápu, co tím chtěl režisér sdělit, i vlastní vyznění celého snímku a vítězství jako nejlepší Qshort snímek na festivalu v Quezon City. Hned na začátku mi vadilo to "asisjké prasáctví", kdy rozbaluje malou krabičku s pitím a celofánový obal odhodí na zem a prasáctví pokračovalo i samotným kameramanem, který si na řadu scén nebyl schopen ani očistit objektiv.
Celkové hodnocení
 
6.0
Příběh
 
5.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
6.0
Zpracování
 
5.0
Tento kraťas byl prý natočen, aby poukázal na seznamování online. Na filipínskou lokaci musím ocenit především herce, tentokrát žádné afektované tety, "tanečníci" nebo prostituti. Děj je poněkud chaotický, doplňuje ho celkem dobrá hudba.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.