Light On Me / Saebit Boys' High School Council (2021)

jiri.twist
Updated Listopad 18, 2023
 
7.8 (6)
1140 3 7 0

Základní informace o filmu

Rok
Délka filmu
1 série, 16 epizod, 18 minut
Původní znění
Hrají
Lee Sae On, Kang Yoo Seok, Choe Chan Yi, Go Woo Jin a další

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu

Přeloženo

Info
CZ - asijskeserialyafilmy.cz, SK - skaredekacatko

Tagy

Takzvaný "dobrovolný outsider" je 18-ti letý Tae Kyung, který studuje střední školu Saebit, kde jsou zcela zvlášť rozděleni chlapci a dívky. Tae nemá potřebu a ani netouží mít nějaké kamarády, s někým se přátelit, komunikovat. Jednoho dne přes odpor Shin Woo-a se stane Tae členem školní rady, čtyřčlenného uskupení studentů školy a dobrovolný outsider se začíná pomalu měnit ...

Uživatelské recenze

6 reviews
9-10 hvězdiček
 
50%
7-9 hvězdiček
 
33%
5-7 hvězdiček
 
0%
3-5 hvězdiček
 
17%
1-3 hvězdiček
 
0%
Celkové hodnocení
 
7.8
Příběh
 
7.2(6)
Herecké výkony
 
8.7(6)
Zvuk
 
7.8(6)
Zpracování
 
7.7(6)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
7.3
Příběh
 
6.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
6.0
Seriál měl velmi zajímavý námět, a má výborné herecké obsazení. Shinwoo a Taekyung spolu vypadají tak roztomile a jsou vážně úžasní. Co mě ale nemile překvapilo, je těžkopádnost vyprávění samotného příběhu. Je to hodně pomalé i na asijské poměry. Naopak pochválit musím naprosto dokonalý překlad titulků z dílny ŠK.
Celkové hodnocení
 
9.0
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
9.0
Seriál má peknú tematiku, dokáže zaujať veľké publikum aj tých najviac vyberavých skladovateľov BL drám, aj keď dej je niekedy rozhádzaný vždy sa dozvieme všetky informácie ktoré potrebuje na to aby sme pochopili záplatky v seriály, od Kórei je to dosť slušný seriál.
V seriály vidíme veľký problém ktoré má hlavná postava a vďaka tomu problému sa jej podarí získať aj niečo čo moc nehľadala. V neskorších častiach vidíme ako viaceré postavy začínajú k sebe vytvárať city, s ktorý zo začiatku poniektorý bojujú. Čo sa týka možných pikantných vecí tak v seriály nič také nenájde a keby tam také boli, bolo by to divné keď že seriál je určený pre skladovateľov 13+ . Seriál je dobre spracovaný, príbeh je krásny a aj chémia medzi postavami, tiež je vidieť že smerovali na ľudí 13+.
Celkové hodnocení
 
3.3
Příběh
 
2.0
Herecké výkony
 
5.0
Zvuk
 
3.0
Zpracování
 
3.0
Vystavět děj na opakování se stále stejných motivů "náhodných" setkání a přerušování osobnějších konverzací vetřelci, vyvrcholilo okopírováním narozeninové oslavy. Bezradnost scenáristů byla do očí bijící. Těch pár hlubších myšlenek záhy museli shodil povrchnostmi. Zajímavý byl vlastně jen souboj o nováčka ke konci seriálu. Pokud vás neosloví perfektně upravení herci, je zbytečné seriál sledovat.
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Tak tohle bylo velice krásné pokoukání. Příjemný děj.
Celkové hodnocení
 
9.3
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
10.0
No bylo to celé roztomilé, herci k sežrání celkově příběh nebyl až tak dramaticky ale přesto mě vtáhl do děje. Za mě celkem povedené dílo.
(Upraven: Říjen 23, 2021)
Celkové hodnocení
 
8.3
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
8.0

Nevím ... přesto, že má projekt na MyDramaList naprosto luxusní hodnocení od mnoha tisíc uživatelů, na které drtivá většina seriálů s touto tematikou nikdy nedosáhne, mě projekt za plných deset až tak nezasáhl. Prostě jsem se do něj pustil, aniž bych věděl, do čeho jdu. Styl zpracování je vyšroubován po asijsku do maxima. V prvních dílech mě rozvláčnost a zpracování až vadilo a říkal jsem si, že jsou to nějací mluvící a pomalu chodící roboti. Jaké bylo moje překvapení, když pak na MDL čtu recenze, a tam se o robotech píše. Ovšem postupem dalších dílů mě děj a hlavně jednotlivé postavy úplně pohltily a vím, že to tak tvůrci chtěli natočit. Tae Kyung se svým vzhledem 17ti letého skorodospělce s naprosto dokonalou bílou pletí bez jekéhokoli kazu, skvrnky, vřídku a to samé platí i o Shin Woo-ovi. Byl jsem v šoku, když jsem se na celou čtverku "školského výboru" podíval blíže a jsou v civilním věku 24,25,26,27 let (!!), přičemž ten, co z nich vypadá nejstarší - Shi Woon, je vlastně nejmladší (24). Když nad tím přemýšlím, tak asi opravdu je to velké umění takovýto z pohledu Evropana zvláštní soubor vyprodukovat. Proto je mé hodnocení takové, jaké je, a to jsem se nevěnoval schválně příběhu, abych nikomu nic neprozradil.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.