Little Boy Big Boy (2009)

petr12
Updated Říjen 11, 2023
 
7.4 (6)
3441 3 5 2
Pinoy - LITTLE BOY BIG BOY 1-2
Pinoy - LITTLE BOY BIG BOY 2-2
Little Boy Big Boy Trailer
Little Boy Big Boy  (2009)

Základní informace o filmu

Rok
Délka filmu
79 minut
Původní znění
Hrají
Paolo Rivero, Douglas Robinson, Renz Valerio

Sekce a rozdělení filmů

Žánr
Míra Gay obsahu
Lokalizace

Přeloženo

Je film přeložen?
Ano
Datum přeložení filmu
Říjen 02, 2023
Přeložil

Tagy

Jednoduchý, přemýšlivý film, který se zabývá problematikou rodinných vztahů, lásky a přijetí.

Uživatelské recenze

6 reviews
9-10 hvězdiček
 
0%
7-9 hvězdiček
 
67%
5-7 hvězdiček
 
33%
3-5 hvězdiček
 
0%
1-3 hvězdiček
 
0%
Celkové hodnocení
 
7.4
Příběh
 
7.3(6)
Herecké výkony
 
7.7(6)
Zvuk
 
7.0(6)
Zpracování
 
7.5(6)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
6.0
Příběh
 
6.0
Herecké výkony
 
7.0
Zvuk
 
5.0
Zpracování
 
6.0
Strojené až občas nesmyslné dialogy jsou už pro tento typ filmů standardem. Stejně komicky působí erotické scény, ale to je už taky taková klasika. Člověk se aspoň zasměje. To, co tento film podstatně odlišuje od ostatních, je právě zápletka s malým synovcem a obsazení Renze Valerio do této role. Díky tomu navíc padne ve filmu několik dost důležitých vět, např. o obřízce nebo o tom, že není nic špatného být gay. To posouvá celý film o level výš.
Celkové hodnocení
 
6.3
Příběh
 
6.0
Herecké výkony
 
7.0
Zvuk
 
6.0
Zpracování
 
6.0
Pinoy snímky velice často sází na erotickou notu, která je i zde patrná. Hodně tedy záleží na vkusu jednotlivých diváků. I zde sledujeme proměnu hlavního hrdiny v lepšího člověka. V tomto případě ale s jedním, velice milým, ozvláštněním. Malým synovcem, který celý film rozzářil.
Celkové hodnocení
 
8.3
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
8.0
Příjemný a pohodový pinoy snímek. Oba velcí kluci jsou pěkní, ale ten nejroztomilejší je malej Zach. Vtipný a mnohem uvěřitelnější příběh, než ta přehršle školských BL seriálů z červené knihovny, které se točí jak na běžícím pásu a s realitou mají pramálo společného.
(Upraven: Říjen 03, 2023)
Celkové hodnocení
 
7.8
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
7.0
Zpracování
 
8.0
Príbeh mi pripomenul môj nedávny rozhovor s gay kamarátom. Páčila sa mi tá linka z bežného života, návšteva synovca a čím ďalej tým viacej spoločných rozhovorov, chvíľ a o to ide, nielen technika, ktorá môže pomôcť, ale komunikácia s ľuďmi, partnermi, deťmi, priateľmi... je tou pravou šťavou života. Tento film ju v sebe má.
Celkové hodnocení
 
8.0
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
9.0
Film mě mile překvapil, jak dějem, tak zpracováním.
(Upraven: Říjen 02, 2023)
Celkové hodnocení
 
8.0
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
8.0
Paolo Rivero ve filmech před 10-15 lety, to je moje velká slabost. Navíc zde ve filmu, který vůbec není podprůměrný ve srovnání s množinou stejně starých pinoy filmů, kde muži mají rádi muže.
Raymund (Paolo) nemá štěstí v lásce, a tak vyhledává uvolnění v občasných setkáních na jednu noc. Jeho sestra odjíždí na pár týdnů do Hongkongu a svěřuje mu na starost svého syna Zacha (Renz Valerio to zahrál bezvadně). Raymund se na jedné seznamovací párty seznámí s Timem (Douglas Robinson, také sympoš) a zahoří láska ... Jenže jak skloubit lásku dvou mužů, kteří ji nikdy nezažili, navíc, když je doma i synovec Zach?
Pěkně zahráno, příjemné a k pinoy filmům patří i takové blbinky, které já ale vidím, např. že Raymund močí do záchodové mísy přes sklopené prkénko (sedací) nebo vytírá podlahu stále jen na jednom místě, ale to je prostě pinoy a nějak zděšený z toho nejsem ...
https://mydramalist.com/48349-little-boy-big-boy/

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.