Little Boy Big Boy (2009)

petr12
Updated Srpen 19, 2023
 
8.0 (2)
2433 3 6 1
Pinoy - LITTLE BOY BIG BOY 1-2
Pinoy - LITTLE BOY BIG BOY 2-2
Little Boy Big Boy Trailer
Little Boy Big Boy  (2009)

Základní informace o filmu

Rok
Délka filmu
79 minut
Původní znění
Hrají
Paolo Rivero, Douglas Robinson, Renz Valerio

Sekce a rozdělení filmů

Žánr
Míra Gay obsahu

Přeloženo

Info
překládá monvi

Tagy

Jednoduchý, přemýšlivý film, který se zabývá problematikou rodinných vztahů, lásky a přijetí.

Uživatelské recenze

2 reviews
Celkové hodnocení
 
8.0
Příběh
 
7.5(2)
Herecké výkony
 
8.0(2)
Zvuk
 
8.0(2)
Zpracování
 
8.5(2)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
8.0
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
9.0
Film mě mile překvapil, jak dějem, tak zpracováním.
(Upraven: Červen 22, 2023)
Celkové hodnocení
 
8.0
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
8.0
Paolo Rivero ve filmech před 10-15 lety, to je moje velká slabost. Navíc zde ve filmu, který vůbec není podprůměrný ve srovnání s množinou stejně starých pinoy filmů, kde muži mají rádi muže.
Raymund (Paolo) nemá štěstí v lásce, a tak vyhledává uvolnění v občasných setkáních na jednu noc. Jeho sestra odjíždí na pár týdnů do Hongkongu a svěřuje mu na starost svého syna Zacha (Renz Valerio to zahrál bezvadně). Raymund se na jedné seznamovací párty seznámí s Timem (Douglas Robinson, také sympoš) a zahoří láska ... Jenže jak skloubit lásku dvou mužů, kteří ji nikdy nezažili, navíc, když je doma i synovec Zach?
Pěkně zahráno, příjemné a k pinoy filmům patří i takové blbinky, které já ale vidím, např. že Raymund močí do záchodové mísy přes sklopené prkénko (sedací) nebo vytírá podlahu stále jen na jednom místě, ale to je prostě pinoy a nějak zděšený z toho nejsem ...

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.