Love for Love's Sake (2024)

Naomi159
Updated Duben 15, 2024
 
9.1 (3)
2349 1 1 8
Love For Love's Sake | Official Trailer |  It's my mission to make you happy!
Love for Love's Sake

Základní informace o filmu

Rok
Délka filmu
1 série, 8 dílů, 40 minut
Režie
Původní znění
Hrají
Lee Tae Vin, Cha Joo Wan, Oh Min Su, Cha Woong Ki, Joo Boo Jin, Go Geon Han

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu
Lokalizace

Dodatečné informace o filmu

Ostatní dostupné titulky

Přeloženo

Přeložil

Tagy

Devětadvacetiletý Tae Myung Ha se náhle ocitne ve fiktivní online hře, kde se vtělí do těla devatenáctileté postavy. Tae Myung Ha se tedy vydává do virtuálního světa, aby přinesl štěstí postavě jménem Cha Yeo Woon, který soutěží v lehké atletice a ve škole je celkem populární. Najde Cha Yeo Woon díky Tae Myung Haovi štěstí? Jak moc se jejich světy změní?

Uživatelské recenze

3 reviews
Celkové hodnocení
 
9.1
Příběh
 
8.7(3)
Herecké výkony
 
9.7(3)
Zvuk
 
9.0(3)
Zpracování
 
9.0(3)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
9.0
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
9.0
Korejci tohle prostě umí a opět nám naservírovali krásný příběh s neokoukaným tématem. I když by se konec mohl zdát trochu zmatený, já jsem se bavila, byla to vtipná, napínavá i dojemná podívaná.
Celkové hodnocení
 
8.3
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
8.0
Jako diváci jsme byli vtaženi do hry, kterou jsme nemohli ovlivnit. Tento způsob konzumace obsahu je stále populárnější, včetně komentování online hráčem na sociálních sítích. V tomto případě musel stačit vnitřní hlas Tae Myung Ha. Zvláštní bylo, že se jeho postava hned v úvodu odřízla od minulosti a z problémového kluka se stal zralý a cílevědomý člověk. Konfrontace s realitou pomáhala vyjasnit jisté důvody změny. Když bychom si odmysleli herní rámec, zůstala by klasická školní tuctovka. Kluk se zakoukal do atleta - Cha Yeo Woon-a, jehož postava prošla velkým třeskem, po kterém nádherně rozkvetl. Já mu výjimečně uvěřil. Za mě by mohla v tomto momentě být hra úspěšně ukončena. Pokračování plnění hlavního úkolu mi přišlo jen jako umělé natahování děje, ale...Byli bychom ochuzeni o kombinaci citové a tělesné stránky vztahu. Vždyť dotýkání se, pusinkování a vodění se za ručičky patří min. k začátku vztahů. Oba byli kouzelní. Ostatní byli fajn. Možná ale zbytečně upozaděni.
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Knižní předlohu nazvanou Love Supremacy Zone jsem sice nečetl, ale na pochopení zápletky stačí prvních deset minut první epizody seriálu. Jakmile pochopíte pravidla hry, jste okamžitě vtaženi do děje. Nebudu prozrazovat zápletku, ale obdivuji, jak geniálně je scénář napsaný tak, aby vše dávalo smysl, aby vše souviselo se vším, aby vše do sebe přirozeně zapadalo, aby byl příběh zcela nepředvídatelný, aby udržel diváka napnutého až do úplného konce, a současně aby to bylo tak roztomilé, tak působivé a tak emočně vypjaté. Kluci v hlavních rolích dali svým postavám tolik vrstev a emocí, a vůbec se nedivím tomu, že se tato série aktuálně drží v žebříčku nejlepších BL seriálů na MDL na druhé nejvyšší pozici. Předpokládám a doufám, že se dočkáme pokračování, protože příběh hlavních hrdinů se neuzavřel. Doporučuji všemi deseti! 10/10.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.