Mates (2023)

karcikarel
Updated Srpen 27, 2023
 
5.7 (3)
960 1 5 1
Mates II  (2023)
Mates II  (2023)
Mates II  (2023)
Mates II
Mates 2023 - Trailer
Mates II

Základní informace o filmu

Rok
Délka filmu
80 minut
Původní znění
Hrají
James Wiles,Rafe Bird,Sam Law

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu
Lokalizace

Dodatečné informace o filmu

Ostatní dostupné titulky

Tagy

Nic netušící muž se stane terčem snahy jiného muže o svádění.

Uživatelské recenze

3 reviews
Celkové hodnocení
 
5.7
Příběh
 
6.0(3)
Herecké výkony
 
6.3(3)
Zvuk
 
4.3(3)
Zpracování
 
6.0(3)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
(Upraven: Srpen 27, 2023)
Celkové hodnocení
 
7.3
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
6.0
Zpracování
 
7.0
Dlhšia snímka v podobe výletu a putovania, kde sa prepletú cesty štyroch mladíkov. Dozvedeli sa o sebe niečo viac? Ako píše petr12 tiež mi chýbalo vyjasnenie vzťahu Connor a Nathan. Trochu to tam bolo domotkané dtto aj Nathan a Adam. Najjasnejší z nich bol Mark. Fajn, že to postavenie tvárou tvár sami k sebe, celkovo vedeli v rozhovoroch i mimo všetci štyria "zvládnuť". Hm, zvláštna snímka a nemôžem povedať, že extra excelentná, ale ani najhoršia.
Celkové hodnocení
 
4.8
Příběh
 
5.0
Herecké výkony
 
5.0
Zvuk
 
3.0
Zpracování
 
6.0
Hezké prostředí, jsem rád, když se tvůrci vydají někam, kde to není ve filmech úplně obvyklé. Občas vtipné momenty, ač třeba použítí kecek na dlouhý pochod působilo vtipně celou dobu. Connor sice roztomile nesmělý, ale vzhledem k jeho věku trochu divně v otázce sex. orientace. Pro roli Adama to chtělo jiného herce. Celkově film připomíná spíše amatérské video, na zabití času fajn, ale brzo bude zapomenut.
Celkové hodnocení
 
5.0
Příběh
 
5.0
Herecké výkony
 
6.0
Zvuk
 
4.0
Zpracování
 
5.0
Už z několika málo úvodních scén a zvolené hudby, jde vypozorovat určitou řemeslnou neobratnost. Námět je sice jednoduchý, ale líbilo se mi otevírání témat, jakými jsou - komunikační ostych a jeho pomalé odbourávání, začleňování do party, vzájemné se dobírání, bez snahy druhého znemožnit. Vlastně mi chybělo hlavně pojmenování vztahu mezi Connorem a Nathanem, který prochází také změnou chování při společném putování.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.