Musí to být bolestivý (2020)

tomas106
Updated Listopad 17, 2023
 
7.4 (4)
1523 1 3 0

Základní informace o filmu

Rok
Délka filmu
15 minut
Původní znění
Hrají
David Semler, David Escudero, Lucie Žáčková, Matěj Dadák

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu
Lokalizace

Tagy

Musí to být bolestivý je krátké komediální drama o komunikačních bariérách. Poté, co jim ujede vlak, věčný student Danny se svým španělským přítelem musí čekat na opuštěném nádraží spolu s homofobním párem Čechů. Ti však netuší, že jim Danny rozumí každé slovo. (ČSFD)

Uživatelské recenze

4 reviews
Celkové hodnocení
 
7.4
Příběh
 
7.0(4)
Herecké výkony
 
8.3(4)
Zvuk
 
7.0(4)
Zpracování
 
7.5(4)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
7.3
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
7.0
Zpracování
 
7.0
Jedna čekárna, čtyři lidé. Je v tom všechno. Křupanství. Hloupost. Hulvátství. Ponížení. Strach. Odvaha. Triumf.

Skvěle zahráno, na studentskej film až překvapivě vyzrálý. Určitě stojí za pozornost.
Celkové hodnocení
 
5.8
Příběh
 
5.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
4.0
Zpracování
 
6.0
Někdy vážně uvažuji, zda nejsem k české queer produkci příliš kritický, zda bych neměl být také rád za to, že se u nás alespoň něco točí. Záhy u mě ale převáží názor, že je spíše zarážející, jak málo v naší tolerantní (čti ignorantské) zemi, vzniká projektů se sexuálně menšinovým námětem. V tomto studentském filmu se mi líbilo využití času do poslední vteřiny. Bez zbytečné vaty ukázal na některé problémy pojící se s přijetím a tolerancí gay vztahů. Zarazila mě ale zcela zbytečná generalizace. Svět není černo bílý.
Celkové hodnocení
 
8.8
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
9.0
Velmi dobry kratas ... uteklo to jako nic, ani minuta nudy. Za me vyborny.
(Upraven: Květen 02, 2021)
Celkové hodnocení
 
8.0
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
8.0
Naprosto vtipná jednohubka, která mě nenechala chladným. Kloubouk dolů před Davidem Semlerem, který vše zrežíroval a také si i výborně zahrál. K nápadu, i když asi ne zcela novému, stačila jedna oprýskaná vlaková stanice a píchlo se i do nitra obou vztahů.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.