Papa and Daddy (2021)

karcikarel
Updated Květen 12, 2024
 
7.9 (7)
1415 3 9 0

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
2 série, 14 dílů, 33 minut
Původní znění
Hrají
Melvin Sia, Mike Lin, Zhao Yi Lan, Jozie Lu

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu
Lokalizace

Dodatečné informace o filmu

Ostatní dostupné titulky

Přeloženo

Info
manon210.wixsite.com/mysite

Tagy

Dva muži po dvou letech stabilního vztahu se rozhodnout pro cestu náhradního mateřství a mají syna Kaie.

Uživatelské recenze

7 reviews
9-10 hvězdiček
 
14%
7-9 hvězdiček
 
57%
5-7 hvězdiček
 
29%
3-5 hvězdiček
 
0%
1-3 hvězdiček
 
0%
Celkové hodnocení
 
7.9
Příběh
 
7.6(7)
Herecké výkony
 
8.9(7)
Zvuk
 
7.3(7)
Zpracování
 
7.9(7)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
8.3
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
8.0
Téma priateľstva a lásky medzi osobami rovnakého pohlavia začne v prvej sérií, koľko párov sa posunie ďalej a, ako to môžeme sledovať aj počas druhej série. Založenie vlastnej rodiny, svadba... Prijatie okolím a hlavne vlastnou blízkou rodinou a priateľmi? Nechajte sa prekvapiť. Celkom pohodová séria, ktorá myslím trochu ružovejšie zobrazuje život i, keď pekne zobrazí i rôzne situácie a ich riešenia. Začať vzťah je možno jednoduchšie, ako v ňom byť a spolutvoriť ho s niekým druhým. Možno vám cinknú sem tam fajn "riešenia". Perlička do oka mi cvnkol fešák Jason Tauh (Wei).🙂
Celkové hodnocení
 
8.5
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
8.0
Kdo si chce užít pohodu, žádná velká dramata, ale jen příjemně strávený čas, tak hurá do sledování těchto dvou serií :-).
Celkové hodnocení
 
9.0
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
8.0
No, možná pro někoho pěkný děj ,ale mne tohle téma moc nevzalo. Jináč docela koukatelný.
Celkové hodnocení
 
8.8
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
7.0
Zpracování
 
9.0
Ano, Tajwan vždy slibuje zajímavou podívanou a skvělé zpracování. Jsem moc ráda, že jsem na tenhle seriál narazila. Odehrané na jedničku, pěkně natočené, roztomilé, věrohodné a akorát tak dlouhé, i když ten konec... :D
Opravdu doufám, že bude další série.
Těší mě, že se někdo opět pustil do tohoto tématu. Obvykle ve mně děti spojené s tímto žánrem vzbuzují hrůzu, protože prostě čekám velké drama a komplikace ze strany společnosti, ale nakonec to bylo fajn a několikrát jsem si i pobrečela dojetím. Já prostě miluju Taiwan pro jeho progresivní přístup.
Vřele doporučuji!
Celkové hodnocení
 
8.0
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
7.0
Zpracování
 
8.0

Jak bych charakterizoval tento taiwanský seriál jedním slovem? ROZTOMILÝ. Roztomilý prakticky ve všem (snad kromě zvuku). Příběhu jsem zvýšil hodnocení i za to, že se týká ožehavého a novodobého tématu, herectví bylo téměř dokonalé ve vztahu k posouzení společného žití dvou mužů, zpracování bylo jemné, decentní tak, aby seriál mohl být přijatelný pro většinu diváků, na druhé straně ale "něžnosti" mezi oběma muži, mezi nimiž je skutečný věkový rozdíl 15 let, byly naprosto uvěřitelné, přirozené, žádní dva voskoví panáci přiražení k sobě kvůli "pusince". Taiwan prostě dál dokazuje, že patří mezi nejužší špičku při výrobě filmů a seriálů s LGBT tématikou, a to nejen v Asii.
Celkové hodnocení
 
6.0
Příběh
 
5.0
Herecké výkony
 
7.0
Zvuk
 
6.0
Zpracování
 
6.0
Velmi slušný rozběh dával tušit zajímavý seriál na aktuální téma. A i když se jedná o úplně jiné prostředí, myslím, že několik drobností si z toho lze vzít i u nás. Jedná se ale spíš o otázky, než odpovědi. Bohužel ke konci už jsem měl pocit, že to sklouzává do obvyklých zápletek. A konec to jen potvrdil, i když chápu, že tvůrci prostě chtěli mít otevřené dveře do další řady.
Celkové hodnocení
 
6.8
Příběh
 
6.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
5.0
Zpracování
 
8.0
Taiwanská produkce je pro mě sázkou na jistotu, že nebudu na displayi sledovat čas zbývající do konce epizody. I v tomto případě jsem byl spokojený. Příběh svižně ubíhal, kluci působili přirozeně, nechyběly projevy náklonnosti a dočkal jsem se i tolik potřebné osvěty, která mohla zabrousit i do procesu surogátního mateřství.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.