Passages / Míjení (2023)

Jiřik
Updated Listopad 05, 2023
 
5.9 (3)
1449 3 6 1
Passages / Míjení
PASSAGES | Official Trailer
PASSAGES Bande-annonce officielle
Passages - Official Teaser Trailer (2023)
Passages / Míjení  (2023)

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
91 minut
Režie
Původní znění
Hrají
Ben Whishaw, Franz Rogowski, Adèle Exarchopoulos

Sekce a rozdělení filmů

Žánr
Míra Gay obsahu
Lokalizace

Dodatečné informace o filmu

Ostatní dostupné titulky

Tagy

Německý filmař Tomas prožívá svou sexualitu prostřednictvím vášnivého milostného vztahu s mladou ženou jménem Agathe, který stírá hranice vymezující jeho vztah s manželem Martinem. Když si Martin také začne mimomanželský poměr, úspěšně si získá manželovu pozornost zpět a zároveň odhalí Tomasovu žárlivost. Tomas, který se potýká s protichůdnými emocemi, musí buď přijmout hranice svého manželství, nebo se smířit s tím, že se vztah vyčerpal.

Uživatelské recenze

3 reviews
Celkové hodnocení
 
5.9
Příběh
 
4.3(3)
Herecké výkony
 
7.3(3)
Zvuk
 
7.0(3)
Zpracování
 
5.0(3)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
(Upraven: Listopad 05, 2023)
Celkové hodnocení
 
5.0
Příběh
 
5.0
Herecké výkony
 
6.0
Zvuk
 
5.0
Zpracování
 
4.0
Jak si (ne)podělat život. Tenhle nonkonformní film rozbíjí zažité představy o lidské sexualitě a přitažlivosti. Problém je, že tak činí prostřednictvím krajně nesympatických postav, k nimž divák od začátku pociťuje silnou averzi. Nikdo neví, co vlastně chce a všichni se v tom plácají jak ryby na suchu. Možná, že to byl záměr, možná, že to tak (někde) skutečně je, ale já se s tímhle filmem prostě míjím.

#mezipatra2023
Celkové hodnocení
 
6.3
Příběh
 
3.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
6.0
V podstatě bych sem mohl zkopírovat znění recenze MyrnaAlec (z ČSFD). Tomas je vyloženě nesympatická postava a i když to oba herci zahráli výborně, nepřijde mi reálné, že by ti dva spolu byli, rozhodně ne moc dlouho. Stejně tak mi nepřišlo uvěřitelné, že Tomas by chtěl mít něco se ženou. Slabinou filmu je tedy jednoznačně scénář a obsazení Tomase taky nebylo šťastné. Film má ovšem příjemný zvukový doprovod, dobře vedenou kameru a skvělý závěr. Bonusem je samozřejmě Ben Whisaw, který přidá body jakémukoliv filmu.
Celkové hodnocení
 
6.5
Příběh
 
5.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
5.0
Když trojrozměrný trojúhelník postavíte na jeho vrchol, je jasné, že se musí položit na jednu z jeho stran. Může se při pádu i rozbít. Passages je sice o třech lidech, mají však společný jen jeden bod. Znuděného režiséra, který svojí zpruzeností zamořil celý film a nechal ve mně nepříjemný pocit.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.