Primavera / Spring (2018)

karcikarel
Updated Duben 02, 2023
 
6.3 (4)
1151 0 5 2

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
12 minut
Původní znění
Hrají
Miguel Corona Barragán, Alejandro Garza Méndez

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu
Lokalizace

Dodatečné informace o filmu

Ostatní dostupné titulky

Přeloženo

Je film přeložen?
Ano
Datum přeložení filmu
Červen 28, 2022
Přeložil

Tagy

Fernanda přitahuje jeho nejlepší přítel Jaime. Utečou spolu ze školy a jdou kempovat do lesa.

Uživatelské recenze

4 reviews
Celkové hodnocení
 
6.3
Příběh
 
5.8(4)
Herecké výkony
 
7.0(4)
Zvuk
 
5.8(4)
Zpracování
 
6.8(4)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
8.3
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
6.0
Zpracování
 
9.0
Presne toto môže zažiť veľa mlaďasov, nielen chlapci, ale i dievčatá. Kratučká snímka, ktorá za tých pár minút vyjadrila podstatu. Ak kamarátstvo i tak pokračuje tak to je fajn, určite je ťažké vyjadriť vlastné túžby. Pekné.
(Upraven: Prosinec 12, 2021)
Celkové hodnocení
 
4.5
Příběh
 
3.0
Herecké výkony
 
4.0
Zvuk
 
5.0
Zpracování
 
6.0
Pekný vizuál, veľmi štandardná premisa - mladý gay skúsi vyštartovať po svojom hetero "najlepšom kamarátovi", ktorý sa na začiatku zľakne a neskôr svoj postup oľutuje. Oceňujem veľmi peknú kameru a náčrt atmosféry (koľko sa do kraťasu zmestí) no sklamalo ma že aj na tento formát a populárnu gay "tému" tu obsahovo, herecky alebo scenáristicky - nebolo nič nové. Žiaden iný postup, prístup, či pohľad na vec. Skôr veľmi nudný štandard. Úroveň (ne)komunikácie medzi "kamarátmi" mi prišla dosť smutná. Možno bližšie realite, no od fimárov ktorí "chcú čosi vypovedať" a "pre niečo do toho investovali peniaze čas a energiu" by som uvítal nejakú pridanú hodnotu: "Ako sa to dá inak, ako by to mohlo byť." Vec vkusu.
(Upraven: Květen 13, 2022)
Celkové hodnocení
 
7.5
Příběh
 
6.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
8.0

Líbí se mi na tomto kraťasu jednoduchost tématu a s jakou úžasnou přirozeností bylo téma zpracováno a zahráno. Možná právě "hledání" nějakých přidaných hodnot a děr do světa by mu uškodilo, někdy méně je více. Nemám potřebu psát něco navíc.
Celkové hodnocení
 
5.0
Příběh
 
5.0
Herecké výkony
 
7.0
Zvuk
 
4.0
Zpracování
 
4.0
Gay políbí kámoše heteráka a zdá se, že to bude mít obvyklý děj, ale naštěstí si nenamlátí, jen se tak špičkují. A závěr dává jistou naději, že to oba nějak rozdýchají, protože přátelství přece jen něco znamená. Film, který není špatný, ale díru do světa neudělá.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.