Star Struck (2023)

karcikarel
Updated Leden 08, 2024
 
9.2 (3)
1298 1 3 0
Star Struck
Star Struck
메인 티저 | 단짝 친구를 짝사랑하고 있습니다 #스타스트럭 #starstruck
Star Struck

Základní informace o filmu

Rok
Délka filmu
1 série, 8 dílů, 17 minut
Původní znění
Hrají
Zuho, In-Sung Kim, Sang-min Lee, Park Tae-In

Sekce a rozdělení filmů

Lokalizace

Přeloženo

Info
myskalik-preklady.webnode.cz

Tagy

Seo Han Joon je už dlouhou dobu zamilovaný do svého nejlepšího přítele Jo Yoo Jae. Ti dva jsou si navzájem bezpečným útočištěm od dětství a mají pevné pouto, které je nerozbitné, a proto Han Joon vždy věřil, že jeho city nebudou opětovány. Na tom mu v minulosti nezáleželo, protože nikdy nesnil o tom, že by se někdy přiznal Yoo Jae, ale teď jeho emoce a touhy převzaly kontrolu a on si uvědomuje, že už se nemůže skrývat pravdu o tom, jak se cítí. Chce vyjádřit svou lásku a rozhodne se přiznat Yoo Jae v den jejich závěrečné zkoušky na střední škole.

Uživatelské recenze

3 reviews
Celkové hodnocení
 
9.2
Příběh
 
8.3(3)
Herecké výkony
 
10.0(3)
Zvuk
 
9.3(3)
Zpracování
 
9.0(3)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
9.5
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
9.0
Trošku netradičně pojatý seriál založený na dialozích, které hezky v podání velmi sympatických herců ukazovaly jejich vnitřní prožitky, boje a trápení. Vůbec nevadila absence erotických scén.
Celkové hodnocení
 
8.0
Příběh
 
6.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
8.0
Příběh měl potenciál, ale celé to bylo na mě moc pomalé a komorní, a kromě zajímavých konverzací se tam vlastně nic moc nedělo. A když už se příběh začal rozvíjet, přišel uspěchaný konec. Pozitivem je výborné herecké obsazení hlavních rolí: Zuho, rapper z hudební skupiny SF9 zde ztvárňuje roli Jo Yoo Jaeho, a roli Seo Han Joona zahrál korejský divadelní herec Kim In Sung jako svou vůbec první seriálovou roli.
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Nádherný seriál zhmotňující sílu přátelství. Plný (ne)obyčejného lidského porozumění, empatie, touhy pečovat o toho druhého. Občas hraničící s usurpátorstvím. Samozřejmě i s tradičními nedorozuměními a komunikačními bariérami, ovšem z jasných důvodů. Klidně bych zašel s kluky na pivo.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.