Stockholm (2021)

petrsv
Updated Červen 23, 2024
 
5.3 (3)
748 1 1 1

Základní informace o filmu

Rok
Délka filmu
10 minut
Režie
Původní znění
Hrají
Alex Britt, Max Percy, Rikki Beadle Blair

Sekce a rozdělení filmů

Téma
Míra Gay obsahu
Lokalizace

Přeloženo

Je film přeložen?
Ano
Datum přeložení filmu
Červen 14, 2024
Přeložil

Tagy

Příběh mladého gaye, který se vydává na neobvyklé první rande ve snaze převzít kontrolu nad svou minulostí.

Uživatelské recenze

3 reviews
Celkové hodnocení
 
5.3
Příběh
 
4.7(3)
Herecké výkony
 
7.7(3)
Zvuk
 
4.3(3)
Zpracování
 
4.3(3)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
6.5
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
7.0
Zpracování
 
4.0
Pozrela som si to 2x a pointu som pochopila. Jej zobrazenie však bolo riadne mätúce. Vyhľadala som si rozhovor s režisérom, ktorý mi potvrdil dojem z filmu. Fajn téma, ale obrazné a dosť skákajúce zobrazenie aspoň mne narúšalo kontext. Tému zneužívania vítam, lebo je na svete veľa ľudí, čo to zažili.
Celkové hodnocení
 
6.3
Příběh
 
5.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
5.0
Zpracování
 
7.0
Film se může stát jedním z příkladů výuky studentů filmového umění. Hodně emotivně a složitě je vyprávěn Alexův příběh, život, až se vše zahltí. Pokud chce divák pochopit smysl už v průběhu filmu (na konci to už jakýsi smysl dává), musí se podívat znovu nebo si něco o filmu přečíst a na to jsme mnozí z nás už dost pohodlní. Každopádně vyzdvihuji výkon Alexe Britta.

Celkové hodnocení
 
3.0
Příběh
 
2.0
Herecké výkony
 
7.0
Zvuk
 
1.0
Zpracování
 
2.0
Uměleckost tvůrců převážila obsah.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.