What Zabb Man! / The Chaotic Love of Mr. Rossab (2022)

jiri.twist
Updated Leden 23, 2024
 
7.8 (3)
2566 1 7 8

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
1 série, 8 epizod, 45 minut
Původní znění
Hrají
Peter Chonpachara Jeepetch, Boss Thawatchanin Darayon, Bank Toranin Manosudprasit, Bonus Tanadech Deeseesuk

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu

Přeloženo

Přeložil
Info
cz - porcellus, sk - Nioba

Tagy

Osudy Poon-a, kterému zemřeli rodiče a stará se o mladšího bratra a Tien-a, majitele hotelu.

Uživatelské recenze

3 reviews
Celkové hodnocení
 
7.8
Příběh
 
8.0(3)
Herecké výkony
 
8.3(3)
Zvuk
 
7.3(3)
Zpracování
 
7.3(3)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
(Upraven: Červenec 29, 2023)
Celkové hodnocení
 
7.8
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
7.0
Zpracování
 
8.0
Môžete sa nasýtiť chuťami rôznych pokrmov a tým by som v rámci jedla nazvala túto sériu ako jemnú, skôr dezert. V názve a pri príprave jedla znie často pikantnosť a niektoré situácie aj boli (pri riešení vzťahov, životných situácií, dotyky, gestá, bozky). Séria je skôr o priateľstve, podpore ľudí, spolupráci. Sympatická mi bola Phirada (Mint Putthida Samainiyom), krásna žena a pekne priamo vedela uzemniť protivnú Amy (Darran Zeththinich Chanavarasutthisiri). Áno i tú sú riadne prehnané scény a dialógy, situácie, ale, i tak ma "niečim" zaujal tento seriál, že som ho pozerala časť po časti v jeden nášup. Najkrajšia pasáž pre mňa sú ako pohľadný a sexy Phipop (Green Piyapoom Thanawanittrakoon) navrhne Poonovi (Peter Chonpachara Jeepetch) spoluprácu v rámci reštauračných služieb, miesto konkurencie a boja. Krásna výzva do budúcna pre ľudstvo, ako sa dá spolutvoriť miesto - sa biť. Prvotne som sa veľmi tešila na Mayoma (Bank Toranin Manosudprasit) a Tengnueng (Bonus Tanadech Deeseesuk (pod vplyvom série GenY). Tu ma nejak extra neprekvapili a svoju "žhavosť" zo spomínaného seriálu v tomto riadne utlmili. Zaujalo ma však video, čo natočil Teng pre Mayoma - krásna scéna i jeho uvedomenie si toxicity predošlého vzťahu... Zrejme tým, čo spomínam na začiatku je to dielo skôr jemné ako extrémne pikantné. Nájdete tu však pár poučných detailov do života.
Celkové hodnocení
 
6.5
Příběh
 
6.0
Herecké výkony
 
7.0
Zvuk
 
7.0
Zpracování
 
6.0
Sérii jsem začal sledovat před rokem a první kousky byly zajímavé a pestré, pak ani nevím, proč jsem přestal, nyní po návratu k seriálu mohu říci, že už mi tak zábavný, jako první dva tři díly, nepřišel a mohu jej zařadit jen jako mírný nadprůměr za snahu, příběh a zpracování mě tak moc neoslovilo, transka mi tam moc neseděla, ale to je můj problém, někteří kluci sympatičtí, k seriálu se už asi nevrátím.
Celkové hodnocení
 
9.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
8.0
Čo na tento seriál povedať, dej je neskutočne realistický teda aspoň pre mňa je to ako vrátenie o 3 roky naspať. Ten to seriál mi pripomína našu históriu až na ten fakt, že ja nie som bohatý :D. Celkovo dej dokáže zaujať sú tam pekné chvíľky ale musím povedať, že skôr tam bojujú ako keby každý bol proti aj oni sami.
Herci boli účastný, dokázali sa vžiť do deja aj keď v niektorých častiach bol až moc prehnaný.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.