Waiting for the Flood (Alexis Hall)

TheTrouble
Updated Leden 06, 2024
Waiting for the Flood

Anotace

Rok vydání
ISBN
978-1728251356
Počet stran
‎ 384
Plán vydání
Únor 20, 2024
Jiný název
Spires book 2

Sekce a rozdělení literatury

Literární žánr
Literární kategorie
Gay Obsah

Lidé přicházejí i odcházejí. 

Před dvanácti lety přišel Edwin Tully do Oxfordu a zamiloval se do chlapce jménem Marius. Byl skvělý. Umělec. Mělo to být navždy. 

Před dvěma lety to skončilo. 

Nyní Edwin žije sám v domě, který sdíleli. Upíná se k ošuntělým knihám a vybledlým vzpomínkám, snaží se vybudovat budoucnost z fragmentů minulosti. 

Pak se počasí změní a řeka se rozlije do Edwinova tichého světa a přivede s sebou Adama Dacrea z Agentury pro životní prostředí. Nepravděpodobný rytíř, tento cizinec se zdrsněnýma rukama a obnošenými holínkami ale nabízí Edwinovi naději na něco, o čem si myslel, že už nikdy nebude. Jak se oba muži při svém boji se stoupajícími vodsmi sbližují, Edwin zjišťuje, že se nemůže chránit před vším – a někdy se o to ani nemusí snažit.

 

*) Sběratelská reedice novely z roku 2015 bude obsahovat dosud nevydanou novelu "Chasing the Light". Jedná se o druhou knihu ze Spires Universe – první díl: Glitterland

Uživatelské recenze

Pro tuto položku nejsou žádné uživatelské recenze
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.