Dear to Me (2021)

karcikarel
Updated Srpen 26, 2023
 
7.8 (3)
751 1 6 1
Dear to Me
Dear to Me
Dear to Me
Dear to Me
Dear to Me
Dear to Me Trailer #QCinema2021
Dear to Me

Základní informace o filmu

Rok
Délka filmu
19 minut
Původní znění
Hrají
Jourdy Pranata, Jerome Kurnia, Willem Bevers, Wani Siregar

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu
Lokalizace

Přeloženo

Je film přeložen?
Ano
Datum přeložení filmu
Srpen 25, 2023
Přeložil

Tagy

Mladý fotograf Tim a jeho rodiče odjedou na dovolenou na odlehlý ostrov v Indonésii, kde zaslechnou legendu: místní věří, že když na pláži uvidí jelena, potkají svou spřízněnou duši. Tim, který vždy toužil po stabilním vztahu, začne pátrat po jelenech, ale když se střetnou místní mýtus a jeho rodinné náboženské přesvědčení, objeví se ten, na kterého čeká?

Uživatelské recenze

3 reviews
Celkové hodnocení
 
7.8
Příběh
 
7.7(3)
Herecké výkony
 
8.3(3)
Zvuk
 
7.0(3)
Zpracování
 
8.3(3)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
(Upraven: Srpen 26, 2023)
Celkové hodnocení
 
8.8
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
9.0
Pekná snímka aj herec resp. herci sú pohľadní. Mýtus verzus náboženstvo. Herci sa mi páčili aj striedanie slov a pasáže bez slov, obrazy, všetko to plynulo ako vlna. Pekné obrázky sú tu nahrané a ešte páčilo sa mi písané písmo na konci filmu. 🙂
(Upraven: Srpen 25, 2023)
Celkové hodnocení
 
6.0
Příběh
 
4.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
5.0
Zpracování
 
7.0
Chápu, že film je zaměřen na práva gayů v Indonésii, ale nakonec je o tom, o čem sní kdejaký gay kluk kdekoliv na světě. Indonésie je příliš nábožensky založena, tam se nejspíš nic nezmění, ale i tak je určitě dobře, že takový film vznikl.
Celkové hodnocení
 
8.8
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
9.0
Zajímavá exotika, zajímavý mýtus. Dobře zahrané, přesto nejkrásnější jsou pasáže, kdy se nemluví.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.