Dotýkání / The Touching (2020)

Alaska49
Updated Září 19, 2023
 
8.3 (3)
801 0 5 0

Základní informace o filmu

Rok
Délka filmu
39 minut
Původní znění
Hrají
Heřman Tajovský, Kryštof Brand, Jana Oľhová, Simona Prasková, Erika Stárková

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu
Lokalizace

Tagy

Za dveřmi Davidova a Markova pokoje se skrývá tajemství jejich vzájemného sebeobjevování. Když se ale u Marka dospíváním dětská zvědavost vytratí, uvědomí si, že překročili hranice bratrské lásky, což mladší David ještě nedokáže pochopit. (ČSFD)

 

Film je také součástí kolekce krátkých filmů New Queer Visions: The Last Days of Innocence.

Uživatelské recenze

3 reviews
Celkové hodnocení
 
8.3
Příběh
 
9.0(3)
Herecké výkony
 
8.3(3)
Zvuk
 
8.0(3)
Zpracování
 
8.0(3)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
(Upraven: Září 19, 2023)
Celkové hodnocení
 
6.0
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
5.0
Zvuk
 
6.0
Zpracování
 
4.0
Musím souhlasit s mnohými, že ta minulost ve filmu je samoúčelná a přes téma, které se může odehrát kdykoliv, i dnes, byly dobové reálie trošku mimo a nebýt toho auta, tak bych spíše tipoval léta šedesátá, a to z jiných recenzí neopisuji. Ne, když odmyslím příběh, tak z toho nemám úplně dobrý dojem.
Celkové hodnocení
 
9.5
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
10.0
Reálne zachytený socializmus a nielen to. Deti a ich dotyky, spomínate si ešte na obdobie pred pubertou? Poznávanie svojho tela, hladenie, dotyk, podtón ešte nie sexuálny, pre istotu schovanie sa pred zrakmi rodičov, je to príjemné a čisté, obdobie pred pubertou, kde téma porno, sex nemá čo hľadať a často sa mýli a je toto obdobie nepochopené. Veľmi pekne znázornená snímka. Vtiahla ma do obdobia detstva. Málo sa o nej hovorí, málo sa o nej vie. V niečom však má byť krásne nevinná a čistá. Podarilo sa im to natočiť.
Celkové hodnocení
 
9.5
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
10.0
Velmi silné téma. Černobílý vizuál má až magickou uhrančivost. Film, který má co říct.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.