En af drengene / One of the Boys (2023)

TheTrouble
Updated Červenec 28, 2023
 
4.6 (2)
1301 1 4 4
En af drengene / One of the Boys
En af drengene / One of the Boys
En af drengene / One of the Boys
En af drengene | Official Trailer | A Viaplay Series
En af drengene / One of the Boys

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
1 série, 4 díly, 15 minut
Původní znění
Hrají
Jonathan Meinert Pedersen, Jacob Spang Olsen

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu
Lokalizace

Dodatečné informace o filmu

Ostatní dostupné titulky

Tagy

Minisérie se odehrává v provinčním dánském městečku, kam se kluci před nástupem na střední tradičně vydávají na výpravu, aby utužil své mužské hodnoty. Lau do maskulinního světa moc nezapadá a dokazování, že je "pravý muž", mu komplikuje kluk, kterého zde potkává. Je nucen čelit svým emocím, protože jinak nebude schopen nadále předstírat, že je někým, kým není.

Uživatelské recenze

2 reviews
Celkové hodnocení
 
4.6
Příběh
 
3.5(2)
Herecké výkony
 
8.0(2)
Zvuk
 
3.0(2)
Zpracování
 
4.0(2)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
(Upraven: Červenec 28, 2023)
Celkové hodnocení
 
5.3
Příběh
 
4.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
4.0
Zpracování
 
5.0
Lau je vlk samotář, který vzhlíží s obrovským obdivem k vůdci smečky Williamovi, kterého jeho zájem spíše obtěžuje. Má už svého nejlepšího kámoše - podržtašku a dalšího nehladá. Jejich druh vztahu mi zůstal utajen do závěrečných titulků posledního dílu. Do smečky přichází kluk z Kodaně - Aksel, který se rozhodne Lauovi, z neznámých příčin, pomoci. Zpočátku se však se zlou potácí. Celá série je protkaná nezralostí, vlastně i vedoucích. Snahou o zocelení. Rozhodně si nemyslím, že se z účastníků pionýrského tábora nakonec stali chlapi. Lauovo chování mě celou dobu vytáčelo, i když vím, že vycházelo z reálných vzorců chování.
Celkové hodnocení
 
4.0
Příběh
 
3.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
2.0
Zpracování
 
3.0
Lau jede na tábor, kde se má dle vedoucích státi z chlapce mužem. Obvykle tím, že bude dělat činnosti, při kterých, když máte IQ větší než sněhulák na jaře, tak s tím prostě máte problém. A nepomůže ani bojovné povzbuzování dospělých. Důvod, proč tam je někdo takový, je jasný až po chvíli, i tak ale působí divně. Jsme v r. 2023, 15leté děti už nevykonávají příkazy rodičů tak jako kdysi. Logicky se Lau začne chovat jako blb, až to v závěru dotáhne na ultrablba s dírou v uchu. Aksel má sice spravedlivého ducha, ale je to spíš slon v porcelánu. A i přes zprávy, které divák vidí, není...no, dobře, třeba to byl bratr. Těžko říct, co si z toho odnesou ti, pro které je to především určeno.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.