Femme (2023)

karcikarel
Updated Květen 10, 2024
 
9.1 (4)
1244 2 10 2
Femme
Femme
Femme
Femme
Femme
Femme
Femme
Femme II
Femme II
FEMME Trailer
Femme (2023) Teaser l Berlinale 2023
Femme II

Základní informace o filmu

Rok
Délka filmu
99 minut
Původní znění
Hrají
George MacKay, Nathan Stewart-Jarrett, John McCrea, Antonia Clarke, Moe Bar-El

Sekce a rozdělení filmů

Žánr
Míra Gay obsahu

Dodatečné informace o filmu

Ostatní dostupné titulky

Přeloženo

Je film přeložen?
Ano
Datum přeložení filmu
Květen 10, 2024
Info
Eduard55555

Tagy

Jules se stane terčem strašlivého homofobního útoku, který mu zničí život a kariéru. Nějaký čas po této události se v gay sauně setká s Prestonem, jedním ze svých útočníků. Chce se pomstít.

Uživatelské recenze

4 reviews
Celkové hodnocení
 
9.1
Příběh
 
9.3(4)
Herecké výkony
 
9.8(4)
Zvuk
 
8.3(4)
Zpracování
 
9.0(4)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
6.8
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
5.0
Zpracování
 
6.0
Čekal jsem trochu důmyslnější, lépe vypracovaný děj, ale ani tak to není špatný. Herci všichni skvělí, nejvíc asi George MacKay. Film kazí kamera, místy i zvuk. Oba režiséři jsou v začátcích, tak snad bude jejich tvorba čím dál lepší.
(Upraven: Březen 24, 2024)
Celkové hodnocení
 
9.8
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
10.0
Film, ktorý som začala pozerať zo začiatku aj s miernym zaváhaním, nebola som naladená na nejaké brutal týranie ... ale pohltil ma. Priznám, že herec George MacKay (Preston) mi nebol až tak sympatický, neustále mi na um chodili myšlienky SS vojak. Počas sledovania som si na neho začala zvykať. Nathan Stewart-Jarrett (Jules) je sympatický. Príbeh vás pohltí svojimi skrytými túžbami. Kto trpí viac, ten kto navonok ukáže, prejaví sám seba a schytá za to od okolia alebo ten, ktorý to skrýva pred všetkými i sám pred sebou? Je to film, ktorý vám bude vŕtať v duši a poprevacia vo vás všeličo. Obom hercom ušili na mieru top role. "Kontakt" medzi nimi bol na 100 percent vierohodný, pohľady, dotyk a v prípade Julesa i to mlčanie a skôr reč tela...
(Upraven: Květen 11, 2024)
Celkové hodnocení
 
9.8
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
10.0
To, co předevedli představitelé obou hlavních rolí, bylo famózní, především herecký výkon herce Nathan Stewart-Jarretta, kdy na začátku u té písně by mu lip sync mohla závidět kdejaká drag queen. Sledoval jsem se zatajeným dechem, více nemusím psát, film by si zasloužil překlad ...
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Neskutečně silný divácký zážitek, během kterého se mi tajil dech, dlaň svírala v pěst, ježily chlupy na těle...přitom přetrvávala naděje v polidštění kreatury.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.