La santa piccola / Blessed Boys / Blahoslavení (2021)

marow
Updated Červenec 13, 2023
 
6.7 (5)
1477 1 5 1

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
97 minut
Původní znění
Hrají
Francesco Pellegrino, Vincenzo Antonucci, Guastaferro Sophia

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu
Lokalizace

Dodatečné informace o filmu

Ostatní dostupné titulky

Přeloženo

Je film přeložen?
Ano
Datum přeložení filmu
Červen 28, 2023
Info
HBO

Tagy

Mario a Lino jsou dva osmnáctiletí mladíci, kteří se narodili a vyrostli v neapolské čtvrti Sanitá a dosud neopustili svou malou komunitu. Když Linova mladší sestra přesvědčí místní obyvatele, že vykonala zázrak, a začne být uctívána jako živoucí světice, chlapcův osud se náhle změní. Osvobozen od finančních tlaků a odpovědnosti za matku a sestru si Lino poprvé dokáže představit život mimo rodinný dům. Mario je mezitím stále více přitahován svým přítelem... (Cinemax)

Uživatelské recenze

5 reviews
Celkové hodnocení
 
6.7
Příběh
 
6.2(5)
Herecké výkony
 
7.2(5)
Zvuk
 
6.4(5)
Zpracování
 
7.0(5)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
8.5
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
9.0
Pro mě bolestný film, ale přesvědčivý. Téma víry a nenaplněné touhy se vzájemně proplétají, obraz nuzného života v současné Neapoli je věrohodný. A oba hlavní mužští hrdinové jsou přitažliví. Jen by tam mohlo být méně hetero a víc homosexu, i když v tom je možná právě ta síla sdělení.
Celkové hodnocení
 
6.8
Příběh
 
6.0
Herecké výkony
 
7.0
Zvuk
 
7.0
Zpracování
 
7.0
Všetky recenzie sú napísané výstižné a ja môžem len súhlasiť. Osobne ma dojal pekný vzťah súrodencov s tak výrazným vekovým rozdielom. Jednostranná zaľúbenosť kamaráta do kamaráta je vždy veľmi bolestivou záležitosťou. Film je prešpikovaný fanatickou vierou, prepletený sexom, zábavou, miestami vtipne nadnesený. Dalo sa na to pozerať vďaka fajn zvoleným hercom ako mužským, tak i matky a hlavne mladučkej Annaluce (Sophia Guastaferro).
Celkové hodnocení
 
5.0
Příběh
 
5.0
Herecké výkony
 
6.0
Zvuk
 
5.0
Zpracování
 
4.0
Dějová linka citového probuzení Maria mi přišla méně uvěřitelná a ne tolik zajímavá, na rozdíl od dění kolem Annaluce. To ukazuje na víru, kterou mají Italové stále hluboce zakořeněnou, z čehož může nastat situace jako v tomto filmu.
(Upraven: Listopad 04, 2022)
Celkové hodnocení
 
6.8
Příběh
 
6.0
Herecké výkony
 
7.0
Zvuk
 
6.0
Zpracování
 
8.0

Film o Neapoli, zázraku a vztahu Lina a Maria. Dost smrtící kombinace v podání originální režisérky a snímku spojenému se "špinavým posvátnem". Nečekal jsem, že vše bude až tak syrové. Ten závan Neapole spolu s cigaretovým kouřem prostupoval skrz projekt až do mě. A k tomu to solidní herectví a zpracování a já nemohu hodnotit jinak, než mírně nadprůměrně. Film jistě stojí za zhlédnutí.
Celkové hodnocení
 
6.5
Příběh
 
6.0
Herecké výkony
 
7.0
Zvuk
 
6.0
Zpracování
 
7.0
Mezi Linem a Mariem funguje neobyčejně silný vztah zahrnující i znaky překračující znaky bratrství. Zatímco z jedné strany se jedná o pouhé rozšíření vykolíkovaného území, ze druhé jde jasně cítit touha po přerodu ve vztah milenecký. Při konfrontaci dochází očekávaně ke konfliktu, který vrcholí poněkud překvapivě - procitnutím a klidem v duši.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.