My Father, Myself (2022)

karcikarel
Updated Červenec 22, 2023
 
6.8 (6)
863 1 6 1
My Father, Myself
My Father, Myself
My Father, Myself
My Father, Myself
My Father, Myself
MY FATHER, MYSELF (2022) FILM | OFFICIAL TRAILER
My Father, Myself

Základní informace o filmu

Rok
Délka filmu
103 minut
Původní znění
Hrají
Jake Cuenca, Sean De Guzman, Dimples Romana, Tiffany Grey

Sekce a rozdělení filmů

Žánr
Lokalizace

Přeloženo

Je film přeložen?
Ano
Datum přeložení filmu
Červenec 16, 2023
Přeložil

Tagy

Robert má s manželkou dceru a adoptivního syna Matthewa, jehož biologickým otcem je Robertův zesnulý nejlepší přítel a bývalý milenec Domeng. Dojde ke konfliktu, když Roberta začne sexuálně přitahovat dospívající Matthew, zatímco Matthew čeká dítě s nevlastní sestrou.

Uživatelské recenze

6 reviews
9-10 hvězdiček
 
0%
7-9 hvězdiček
 
67%
5-7 hvězdiček
 
17%
3-5 hvězdiček
 
17%
1-3 hvězdiček
 
0%
Celkové hodnocení
 
6.8
Příběh
 
5.5(6)
Herecké výkony
 
7.2(6)
Zvuk
 
7.5(6)
Zpracování
 
6.8(6)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
3.8
Příběh
 
4.0
Herecké výkony
 
4.0
Zvuk
 
3.0
Zpracování
 
4.0
Filipínci mají horší filmy, mívali ale taky lepší.  Toto je někde uprostřed. Svým dějem připomíná německé romatické filmy, které u nás měly boom v 90. letech. O řád výše je, pokud jde o emoce (takto zaměření diváci budou jako v ráji) nebo feminismus (ženy zde mají jasnou převahu, muž je ten slabší článek lidstva), o řád níže v herectví, které místy připomíná školní besídku. Nevyladěný zvuk, jakžtakž přijatelná kamera. Postavy vládnoucí časoprostoru vytváří úsměv na tváři stejně jako gay mající sex s nevlastní sestrou kvůli někomu. Za shlédnutí film stojí, ale brzy zmizí ve filmových věčných lovištích.
Celkové hodnocení
 
7.8
Příběh
 
6.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
8.0
Můj názor se shoduje s již napsanými recenzemi, v životě se dějí vzláštní věci, kvůli společnosti, konvencím, rodině jsou mnozí nuceni popírat čím skutečně jsou. Pro mě nemyslitelné že si Amanda vezme někoho o kom ví že je gay a doufá že ho změní , bylo mi líto Roberta který se snažil vše skrývat a nakonec se dozví že to celé roky věděla, drera se chovala jako matka, prostě Mattheva chtěla a dostala ho. I když se Robert a Matthev milují nemohlo to dopadnout dobře.Silný příběh který totálně zabil pslední záběr, smějící se pár Matthev a Micy,jako by se nic nestalo, bylo to pro mě jako facka gay komunitě.
Celkové hodnocení
 
8.0
Příběh
 
6.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
8.0
Hodně drsné pinoy drama, které je podobně jako thajská série "Club Friday" natočeno podle skutečné události, ale na rozdíů od ní, kdy na konci svítá alespoň malá naděje, tady to končí smutně. Ve filmu jsou zobrazeni muži jako slaboši a ženy jako kudlanky, které si jdou tvrdě za svým. Korunu všemu nasadil režisér, který ve snaze udělat závěr optimistický, vymyslel a přidal kýčovitou scénu, která vzhledem k příběhu vyznívá jako aprílový žert. Film se k odpolednímu relaxu nehodí a vybízí zejména muže k zamyšlení ...
Celkové hodnocení
 
7.5
Příběh
 
5.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
8.0
Kontroverzní film dle skutečnosti, za poslední scénu filmu výrazně snižuji bodové hodnocení za příběh. Jinak ale musím přiznat, že i takto dopadají vztahy a bylo by matoucí točit jen filmy s gay tematrikou s pohádkovými konci, i takový je svět. Z těch čtyř hlavních postav mě herecky nejvíce zaujala manželka Amanda (Dimples Romana a právem zvítězila ve své kategorii na MMFF 2022) a Mathew (Sean de Guzman). Zpracování velmi solidní.
(Upraven: Červenec 20, 2023)
Celkové hodnocení
 
8.5
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
8.0
Najviac na mňa zapôsobili krásne hudobné pasáže, ktoré podčiarkovali toto emočne nadupané dielo. Príbeh, hm koľko takýchto príbehov sa odohráva v životoch ľudí. Nezávidím ani jednému z nich prejsť si týmto všetkým a v duchu si vravíte, to snáď nie je ani možné. Herci to však krásne zahrali, intímne scény, emócie (poriadne vyexpandované), radosť i krutú bolesť a trýzeň. Dielo je ako cunami (津波 tsunami), ktoré vás zmetie. Jedinú výtku mám ohľadne veku hercov, konkrétne pár rodičov, najmä otca Roberta (Jake Cuenca), ktorý vyzeral skoro rovnako na začiatku, keď si zobral do opatery chlapca Matthewa (Sean De Guzman) a aj po uplynutí rokov, keď sa už z chlapca stal právnik. O konci sa nevyjadrím. Ďakujem monvimu za preklad.
Celkové hodnocení
 
5.0
Příběh
 
5.0
Herecké výkony
 
5.0
Zvuk
 
5.0
Zpracování
 
5.0
I po zhlédnutí ve mně přetrvává pocit neviditelné clony, bránící působení snímku na mé nitro.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.