Namjokeuro Ganda / Going South (2012)

karcikarel
Updated Červenec 19, 2024
 
6.9 (4)
2330 1 3 1
Namjokeuro Ganda / Going South
Namjokeuro Ganda / Going South
남쪽으로 간다 (Going South, 2012) 메인 예고편 (Main Trailer)
Namjokeuro Ganda / Going South  (2012)

Základní informace o filmu

Rok
Délka filmu
45 minut
Původní znění
Hrají
Shin-Hwan Chun, Kim Jae-Heung

Sekce a rozdělení filmů

Žánr
Míra Gay obsahu
Lokalizace

Přeloženo

Je film přeložen?
Ano
Datum přeložení filmu
Listopad 24, 2023
Přeložil

Tagy

Jun Young a Gi Tae měli na vojně intimní vztah. Zatímco první z nich už vojnu ukončl, druhý se po opušťáku musí na vojnu ještě vrátit a nechce připustit, že už s ním Jun Young nechce být ...

Uživatelské recenze

4 reviews
Celkové hodnocení
 
6.9
Příběh
 
6.5(4)
Herecké výkony
 
8.0(4)
Zvuk
 
6.0(4)
Zpracování
 
7.3(4)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
8.0
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
7.0
Zpracování
 
8.0
Gi Tae bral vztah vážně, zatímco pro You Younga to byl na vojně útěk ze samoty. Docela Gi Tae chápu jak se cítil a snaží se ze zoufalosti udělat i nemožné. Drsné a uvěřitelné.
Celkové hodnocení
 
8.3
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
7.0
Zpracování
 
9.0
Táto staršia snímka s podobnou témou, ako Suddenly Last Summer ma oslovila ešte viac v nadupanosti zadržiavaných emócií a snahe vyjasniť si pozície. Málo slov viac sa odohráva pod povrchom, keď už máte dojem, že vybuchnete. Podstatu stvárnili inak veľmi sympatickí herci.
(Upraven: Říjen 25, 2023)
Celkové hodnocení
 
7.8
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
7.0
Zpracování
 
8.0
Dal jsem podobné hodnocení jako předešlý korejský film Last Summer, neboť jsou si velmi podobné tématem, kterým je ODPOR a PŘITAŽLIVOST. Zde je ale toto téma režisérem takových výborných a oceněných filmů jako jsou Night Flight a No regret, vygradováno téměř do maxima. Dva mladí muži mají sexuální vztah během vojenské služby a vypouští si tak svou přebytečnou energii. Youn Young nyní opustil vojnu a není si tak zcela jist svou orientací, doma má přítelkyni a už nechce být v přítomnosti Gi Tae-ho, který musí na vojně ještě zůstat a je celý nesvůj, že Young-a ztrácí. Nastává psychologické drama, jehož děj nebudu popisovat, ale vyzdvihnout chci především dobrou práci obou herců, sáhli si skoro až na dno, a to nejen nahotou, ale i válením se v odporném bahně. Život je mnohdy krutý a pokud někoho ztrácíme, kolikrát to v nás vyvolává zoufalé činy, a v tomto ohledu si filmu cením a je to k zamyšlení ...
Celkové hodnocení
 
3.8
Příběh
 
3.0
Herecké výkony
 
5.0
Zvuk
 
3.0
Zpracování
 
4.0
Třičtvrtěhodinová jízda bez jasného cíle, během které si voják s civilistou ujasňují vzájemný vztah, který započal již v minulosti.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.